Předchozí
Další

Královický dvůr - ubytování, Královice

Královice 91, Královice, 27401

od 600 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Jezdecký areál Královický Dvůr se nachází jen 15 minut cesty od pražského letiště Ruzyně směrem na Chomutov. Klientům nabízí služby na míru nejen co se týče ustájení a péče o koně, ale i v oblasti výcviku jezdců a koní, pořádání závodů, jezdeckých akcí, školení či konferencí. Samozřejmostí je ubytování a restaurace.

Další informace

Ubytování se nachází přímo v Královickém Dvoře nad hlavní historickou stájí. Pokoje jsou navrženy ve staročeském stylu, aby pomohly dokreslit celkovou atmosféru areálu. V naší nabídce si můžete vybrat z jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojů a jednoho apartmánu se třemi lůžky. Celková kapacita ubytování je 35 osob. Hosté si mohou vybrat ubytování se snídaní, polopenzí, a nebo bez stravy. Naší snahou je, aby se u nás každý cítil, jak nejlépe je to jen možné. Snažíme se vyjít vstříc jakýmkoliv Vašim požadavkům, proto nás v případě potřeby neváhejte kontaktovat.

Ceny

Cena za osobu 600 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 800 Kč
Jednolůžkový pokoj 900 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Terasa
Konferenční možnosti
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 35

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Otevřeli jsme pro Vás Restauraci Královický Dvůr v tradičním staročeském stylu. Vyberete si u nás z tradičních českých jídel, ale určitě se u nás nebudete rozhodovat jen mezi gulášem a svíčkovou. Kapacita restaurace je 60 míst ve vnitřních prostorách a 100 míst na venkovní zahrádce, ze které je krásný výhled na jízdárnu. Rádi vám připravíme tabuli podle příležitosti, náš tým má zkušenosti s pořádáním slavnostních večeří, svateb, oslav a jiných akcí.

Firemní akce

Jezdecký areál Královický Dvůr je vhodné místo pro pořádání jakýkoliv firemních akcí. Kapacita vzdělávacího centra je 50 osob. V případě zájmu zajistíme občerstvení, ubytování či konferenční místnost. Dále je dle Vašich požadavků možné zajistit i doprovodný program. Akci lze sestavit dle Vašich přání. Účastníci akce jistě ocení školení po, kterém mohou jít objevovat krásy přírody v okolí Královic.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Královický dvůr - ubytování: kontakty