Předchozí
Další

MIBOR Pension - ubytování, Nové Hrady

5. května 333, Nové Hrady, 37333

od 280 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování k rekreaci i k poznání regionu Novohradské hory. Navštivte oblast Novohradska s krásnou přírodou a množstvím kulturních památek. Vhodné lokality pro turistiku jsou i ve snadno dostupném Rakousku. Cyklostezky jsou v obou zemích.

Další informace

Ubytování v pensionu

K ubytování slouží nově opravený a upravený dům z 19. století čp 132. Nachází se v klidné a tiché ulici v blízkosti centra malého městečka přímo v Nových Hradech. Lze dohodnout s majitelem využívání bazénu u domu čp 333.

1. Apartmán v přízemí pro 2 až 9 osob

Je vhodný pro všechny věkové kategorie, zejména rodiny s malými dětmi.

Úroveň je standardní — ložnice se 2 lůžky, obývák s krbem(krbová vložka) a jedním lůžkem (gauč), koupelna s vanou a sprchovým nástavcem, WC, kuchyňka s lednicí, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou. Dále je zde menší pokoj s dvojlůžkem a další obývací pokoj s možností čtyř lůžek. 

Příjemné je i posezení na venkovní terase se zahradním nábytkem. Na terasu navazuje oplocená zahrada s možností malého ohniště eventuálně malého grilu. Terasa je propojena s jedním z pokojů. Z terasy jsou hezké výhledy do Novohradského okolí (cca do vzdálenosti 30 km). 

 Objekt se hodí pro 2 až 9 osob, dle sociálního složení. Elektrické vytápění umožňuje i „zimní provoz«. K dispozici je satelitní televize a internetové připojení. 

 Auto je možno venkovně parkovat přímo v ulici. Jízdní kola ukládáte v objektu.


2. Pokoje v patře s vlastním sociálním zařízením: dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj

V patře téhož domu jsou k dispozici dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Ve čtyřlůžkovém pokoji je i možnost přistýlky. Na pokojích jsou lůžkové prostory a sociální zařízení (WC, sprcha). Pro všechny je k dispozici společná kuchyňka se základním vybavením (lednice, mikrovlnná trouba, vařič), a na chodbě pak satelitní tv a možnost připojení k internetu.

3. Apartmán pro 2 až 3 osoby se samostatným vchodem

Podrobnosti

Nákupní středisko s potravinami má i dopolední sobotní a nedělní prodej. Je vzdáleno cca 200 m. Kromě toho na náměstí existuje i možnost nákupu v tzv. „večerce« s denním provozem do 21.00 hod. Na náměstí je i soukromá pekárna. 

Restaurace s dobrou kuchyní je k dispozici rovněž cca 150 m. 

Místo skýtá možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku a mototuristiku. Celá oblast je bohatá na kulturní a historické památky. 

Okolí města je vynikajícím prostředím pro sběr hub a lesních plodů. Možnosti jsou i na úseku sportovního rybolovu!

Ceny

Cena za osobu 280 Kč

od 280,-Kč -350,- Kč.

Služby

Bazén
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Garáže
Společenské prostory
Zahrada
Parkoviště
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 9
Čtyřlůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Rybolov

Okolí

Navštivte oblast s krásnou přírodou a množstvím kulturních památek. Vhodné lokality pro turistiku jsou ve snadno dostupném Rakousku. Cyklostezky jsou v obou zemích.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

MIBOR Pension - ubytování: kontakty

Telefon: +420 776 633 640
+420 777 041 118