Předchozí
Další

MUDr. Hana Jurajdová - turistická ubytovna, Bruntál

Brothánkova 338/1, Bruntál, 792 01

od 200 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Provozujeme turistickou ubytovnu s kapacitou 28 lůžek. Pokoje mají společné sociální zařízení a kuchyňku. K dipozici je wi-fi připojení a parkoviště. Možnost stravování v restauraci přímo v areálu.

Další informace

Prožijte aktivní letní i zimní dovolenou nebo víkend v klidném prostředí. U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek v letním i zimním období. Nabízíme ubytovací prostory s možností úschovy jízdních kol nebo lyží, které jsou cenově dostupné. Je možné se ubytovat i s malým pejskem. Poznávací i sportovní vyžití v okolí je skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny, party přátel, školní výlety, jednotlivce, ale i cyklisty, sportovce a rybáře.


Nabízíme ubytování v samotném centru Bruntálu. Naše prostory mají kapacitu 9 pokojů a jsme schopni ubytovat až 28 osob. Ve společných prostorech je kuchyňka. Stravování je možné v  restauraci U KATA, která se nachází přímo v areálu ubytovny. Možnost wifi připojení k internetu.

V našem ubytovacím zařízení naleznete 9 pokojů. Každá z místností je vybavena postelí, stolkem a úložným zařízením. Sociální zařízení je společné. Hygienické potřeby a ručníky nejsou součástí ubytování. Vybrat si můžete ze samostatných  třílůžkových pokojů, z jednoho jednolůžkového a z jednoho šestilůžkového pokoje.

Ceny

Cena za osobu 200 Kč

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 28

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Rybolov
Cyklostezky
Squash

Okolí

V letním období si na své přijdou lidé milující cykloturistiku.  Okolní příroda nabízí vhodné podmínky pro turistiku s vyznačenými stezkami, vhodné pro houbaře, sběrače malin, borůvek a jahod. Zkrátka nepřijdou ani rybáři díky nedaleké přehradě Slezská Harta. Tenisové kurty, aquapark, squashové centrum a další sportovní vyžití naleznete v blízkosti areálu. V Bruntále naleznete i místa s nádechem historie, a to například Bruntálský zámek, zbytky opevnění, barokní kostel na Uhlířském vrchu nebo také tufitový lom.
V zimním období naopak můžete navštívit lyžařské areály Jesenických hor.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

MUDr. Hana Jurajdová - turistická ubytovna: kontakty

Mobil: +420 774 480 441
WWW: turistickaubytovna.webnode.cz/

Mapa