Předchozí
Další

MyApartment, České Budějovice

Rudolfovská třída 34/24, České Budějovice, 37001

od 900 Kč
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Apartmán nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném domě v Českých Budějovicích na Rudolfovské třídě 34/24, odkud se snadno dostanete ke všem zajímavostem ve městě. V blízkém okolí naleznete bary, restaurace, obchody i historické památky a budovy. Hlavní vlakové a autobusové nádraží je vzdálené 500 metrů. Apartmán je vzdálen 400 metrů od hlavního náměstí Přemysla Otakara II., Černá věž je vzdálena 300 metrů a pivovar Budějovický Budvar 1,5 km.

Další informace

MyApartment nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném domě v Českých Budějovicích na Rudolfovské třídě 34/24, odkud se snadno dostanete ke všem zajímavostem ve městě. V blízkém okolí naleznete bary, restaurace, obchody i historické památky a budovy. Hlavní vlakové a autobusové nádraží je vzdálené 500 metrů. Apartmán je vzdálen 400 metrů od hlavního náměstí Přemysla Otakara II., Černá věž je vzdálena 300 metrů a pivovar Budějovický Budvar 1,5 km.

Nově zrekonstruovaný apartmán se vyznačuje moderním designem s barevnými prvky. Apartmán disponuje kuchyňskou linkou, LCD televizí, vlastní koupelnou s vanou, fénem, pračkou. Veřejné parkování je možné přímo před domem. Apartmán je k dispozici ke krátkodobému, střednědobému i dlouhodobému pronájmu a je plně zařízen a vybaven.

Ceny

Třílůžkový pokoj 900 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Létání

Mapa


zobrazit kontakty

MyApartment: kontakty

Telefon: +420 777 114 342
WWW: myapartment-cb.webnode.cz