Předchozí
Další

Na Staré faře, Loučná pod Klínovcem

Háj 175, Loučná pod Klínovcem, 43191

od 490 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Penzion Na Staré faře se nachází v krásné přírodě Krušných hor, v malebné chatařské oblasti Háj u Loučné, nad potokem Bílá voda v nadmořské výšce 960 m n. m. Háj byl dříve nazýván Stolzenhain, což v překladu znamená Pyšný Háj. Penzion je nově zrekonstruovaná budova postavená v roce 1910. Dle dostupných informací byla farou, která sloužila jako škola pro místní děti.

Další informace

V penzionu se může najednou ubytovat 39 lidí. Ubytování je nabízeno v pěti pokojích a dvou apartmánech, jež se nacházejí v 1. a 2. patře. Všechny pokoje jsou standardně vybavené sociálním zařízením, zajištěné mají vysoce rychlé připojení k internetu. Ve společenské místnosti s barem v přízemí se podávají snídaně. Lyžárna sousedí s objektem penzionu.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 590 Kč
Šestilůžkový pokoj 490 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Dvoulůžkový pokoj 690 Kč

Snídaně v ceně


Sleva 15 % pro děti do 12-ti let. Děti do 3 let bez nároku na vlastní lůžko ZDARMA!Při dlouhodobém pobytu SLEVA! Poskytujeme skupinové slevy.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 39

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Půjčovna lyží
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard

Okolí

Mimo ski areálu Klínovec je možno využít dalších míst, zejména Božího Daru proslulého nádhernými běžeckými tratěmi, na kterých trénuje Lukáš Bauer, vítěz světového poháru 2008 v běhu na lyžích a bronzový olympionik z roku 2010. Výborné sjezdové svahy a běžecké tratě jsou i na německém Fichtelbergu vzdáleném necelé 4 km od penzionu. Kromě uvedených lyžařských areálů a běžeckých tratí mohou rodiče s dětmi využít dětský areál NOVAKO v Božím Daru.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Na Staré faře: kontakty

Telefon: 774 494 220
774 494 224

Mapa