Předchozí
Další

Na Zvonici, Paseky nad Jizerou

Paseky nad Jizerou 2, 51247

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Horská zemědělská usedlost, „Na Zvonici“ se nachází osamoceně na jižním svahu obce Paseky nad Jizerou s výhledem na západní Krkonoše a sousední horské obce. Rodinný dům stojí na základech původního selského stavení, které bylo postaveno mezi prvními domy v této obci. V současné době zde žije a hospodaří rodina Luboše Waldmanna. Zemědělství je zaměřeno na chov ovcí plemene Romney. Hlavním produktem chovu jsou plemenní berani a kvalitní bio jehněčí maso. Rodina také poskytuje ubytování v soukromí, které je pro svoji polohu mezi návštěvníky Pasek velmi oblíbené.

Další informace

Ubytování je poskytováno v samostatném objektu na kovárně.

  • 2 pokoje pro 2 + 3(4) osoby + sprcha, WC
  • v prvním patře 2 pokoje pro 2 + 4(5) osoby + sprcha, WC Pro všechny je k dispozici obývací kuchyň s možností vaření (kuchyň je kompletně vybavena).

Dále nabízíme ubytování v soukromí v rodinném domě.

  • rodinný apartmán s velkou postelí s palandou vhodný pro 2 + 2 menší děti
  • pokoj v podkroví, 2 samostatná lůžka + 1,5 lůžko, toaleta, sprcha. K dispozici kuchyňka jen pro tento pokoj na chodbě.

Stravu neposkytujeme.

V zimní sezóně je pro ubytované výhodou, že nejsou obtěžováni ruchem lyžařského střediska (sněžná děla, rolby) a přesto jsou všechny stanice vleků snadno dosažitelné na lyžích. Je zde také dostatečná plocha pro parkování.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč

Služby

Dětský koutek
Společenské prostory
Parkoviště
Zahrada
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Paseky jsou křižovatkou několika turistických cest do Krkonoš a Jizerských hor. Pro některé jsou známé jako obec s bohatou kulturní - hudební tradicí. Velmi navštěvován je místní Památník Zapadlých vlastenců www.krnap.cz Mnozí znají Paseky jako vyhlášené lyžařské středisko, kde jsou výborné podmínky pro lyžování, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, vhodné pro rodiny s dětmi. www.skipaseky.cz V okolí Pasek je bohatá síť denně upravovaných běžeckých tratí napojených na další běžecké magistrály.

Mimo zimní lyžařskou sezónu nabízí zdejší kraj dostatek možností turistického vyžití. Poloha ubytování Na Zvonici umožňuje plánovat kratší i delší procházky po katastru obce všemi směry, vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Oblíbený výšlap je na rozhlednu Štěpánka. Pro zdatnější turisty je zde dobré napojení na všechny značené turistické a cykloturistické trasy Jizerských hor a Krkonoš.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Na Zvonici: kontakty

Telefon: +420 728 229 956