Pension Austria, Pardubice

Zelené Předměstí, Smilova 312, Pardubice, 53002

od 1.100 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 440m
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování v centru města v penzionu v 7 pokojích a 4 apartmánech. V objektu je restaurace, kavárna, 2 salonky, zahrádka. Pořádáme svatby, firemní večírky, soukromé narozeninové oslavy. K dispozici je parkoviště ve dvoře.

Další informace

Penzion Austria se nachází jen pár minut chůze od nejfrekventovanější části města Pardubice, a tak nemusíte řešit dojíždění a parkování, když si chcete vyrazit večer za kulturou třeba do divadla, kina nebo klubu.

Během chvilky jste na hlavní třídě, kde najdete banky, restaurace, poštu, nákupní centra nebo cokoliv jiného, co by vás mohlo během Vaší návštěvy Pardubic zajímat. Všechny pokoje mají k dispozici bezdrátové připojení k internetu, a tak si můžete v klidu přečíst emaily, vyřídit pracovní záležitosti nebo jen surfovat pro zábavu, aniž byste museli kamkoliv chodit.Hosté ubytovaní v našem penzionu mohou zdarma parkovat ve dvoře.Příjezd na parkoviště je z ulice Hronovická, jak je patrné z naší mapky, kterou si můžete zvětšit kliknutím.

Využijte naší akční nabídky a ubytujte se v našem penzionu přes víkend! Cena dvoulůžkového pokoje se snídaní je 1000Kč a jednolůžkového 800Kč.


Ceny

Jednolůžkový pokoj 1.100 Kč
Přistýlka 300 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.400 Kč
Apartmán 1.400 Kč
Třílůžkový pokoj 1.700 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 6
Počet apartmánů 4
Třílůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Satelit, kabelová TV

Restaurace

SNÍDANĚ, OBĚDY A VEČEŘE V BUDOVĚ PENZIONU

Pokud se vám nechce chodit do města na oběd či večeři, můžete si pochutnat v Mexické restauraci La Cabaňa, která má společný vchod z ulice Smilova jako náš penzion.

Snídaně se podává formou bufetu v jídelně v přízemí penzionu. Při rezervaci ubytování máte na výběr mezi variantou ubytování se snídaní nebo bez snídaně.


Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Fitness, posilovna

Mapa

Centrum 440m
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Austria: kontakty

Telefon: 466 649 041
Mobil: 721 500 150