Pension Beseda, Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí I, náměstí T. G. Masaryka 132, Veselí nad Lužnicí, 391 81

od 590 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Provozujeme penzion. Nabízíme ubytování v 7 pokojích, které jsou vybaveny televizí a internetem. K dispozici je parkoviště u objektu. Možnost polopenze i plné penze.

Další informace

Nově otevřený, příjemně zařízený penzion v horní části náměstí Veselí nad Lužnicí nabízí ubytování v 7 pokojích – 2, 3, a 4 lůžkových. Kompletní vybavení kuchyně. Wifi připojení. Bezplatné parkování přímo na náměstí.

Cena pro jednu osobu je 590,-Kč /Pro dvě a více osob 500,-Kč  na den /+ snídaně 95,-Kč (Bohatá snídaně,v ceně nápoj + káva)                      + 420 734 730 005 .

PŘI DLOUHODOBÉM UBYTOVÁNÍ VÝRAZNÁ SLEVA .

(Na dlouhodobé ubytování volejte prosím přímo na + 420 606 365 311 ).

Ceny

Snídaně 95 Kč
Cena za osobu 590 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Kuchyňka

Restaurace

Original Restaurant a Irish Pub Beseda se nachází v centru města přímo na náměstí, kde se nachází i Pension Beseda, který je 50 metrů od restaurace. Restaurace prošla v letech 2009-10 velkou rekonstrukcí. Zajímavými motivy designu interiéru restaurantu jsou sladkovodní akvárium, prosvětlené sloupy či krb. Pubu dominuje bar s posezením, vyvýšené pódium a výhled z boxů na náměstí. Perličkou je v letních měsících nová terasa se samostatným výčepem, grilem a toaletou. Na své si přijdou milovníci piva, točí se zde 12 stupňová piva Plzeň a Gambrinus nefiltrovaný, 11 stupňové tankové pivo Kozel a 10 stupňový Gambrinus plus další speciály. Jinak nesmíme opomenout na vína, máme zde pestrý výběr vín jak z jižní Moravy, tak i z cizích zemí. Nabízíme zde převážně českou kuchyni podle starých receptur, čerstvé ryby, steaky a bezmasá jídla. Podotýkáme, že jsou tu přijatelné ceny a personál, který se na Vás bude těšit.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Bazén vnitřní
Cyklostezky Koupání řeka, jezero
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Beseda: kontakty

Mobil: 734 730 005