Předchozí
Další

Pension Bílý Hořec, Lánov

Horní Lánov 1, Lánov, 54341

od 300 Kč
osoba/noc
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Rekreační zařízení Pension Bílý Hořec se nachází v Krkonoších, 3 km od Vrchlabí. Nabízíme levné ubytování pro školy v přírodě, lyžařské kursy a weekendy, výlety na kolech... Penzion je vhodný pro rodinné rekreace, je zde možné pořádat školení, semináře, různé oslavy životních výročí, firemní akce, svatby. Ochutnejte naši kvalitní domácí kuchyni.

Další informace

V objektu se nachází bar, restaurace, lyžárna, klubovna, půjčovna lyží a horských kol. V létě můžete využít přímo na terase venkovní krb s udírnou a bazének. [Pension Bílý Hořec (2)] Pro ubytované nabízíme zapůjčení jízdních kol, lyžařských kompletů a snowboardů. K dispozici je kabelová televize, připojení k internetu, možnost velkoplošné projekce. Po domluvě můžeme zajistit zapůjčení jezdeckých koní, hřiště nebo cvičnou horolezeckou stěnu. V případě nepohody se můžete zabavit u kulečníku, šipkami nebo stolním tenisem.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 300 Kč
Polopenze 150 Kč

Včetně polopenze

Služby

Konferenční možnosti
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 35

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Půjčovna kol
Horolezectví
Půjčovna lyží
Jezdectví, koně

Okolí

Horní Lánov se nachází v těsné blízkosti Vrchlabí. Tři sta metrů od penzionu je sjezdovka s lyžařským vlekem. Přímo u pensionu je zastávka skibusu, který Vás bezplatně dopraví do Skiareálu Dolní Dvůr (2,5 km) nebo do Černého Dolu (cca 4 km). Sportovní letiště u silnice do Vrchlabí nabízí vyhlídkové lety. Do Herlíkovic je to od nás 6 km, do Špindlerova Mlýna asi 15 km. V Jilemnici můžete navštívit krytý bazén. Kolem penzionu vede běžecká trať a cyklistické stezky.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Bílý Hořec: kontakty

Telefon: +420 499 432 344
+420 603 207 406
Mobil: +420 604 960 838

Mapa