Pension Gábi, Františkovy Lázně

Česká 52/13, Františkovy Lázně, 35101

od 460 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování 40 Kč/den
Centrum 300m
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Pension Gábi nabízí pohodlné ubytování pro Váš příjemně strávený pobyt v malebném lázeňském městě - ve Františkových Lázních. Pension Gábi je rozdělen na tři budovy, nacházející se v klidné části města a zároveň v těsné blízkosti historického centra Františkových Lázní.

Další informace

 Pension Gábi pro Váš pohodlný pobyt nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech vhodných pro rodinnou dovolenou, rekreační pobyt v lázních či dlouhodobé pobyty (byty 1+1). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, samozřejmostí je pak TV + SAT a bezplatné WIFI připojení. Parkování je možné zajistit na vlastním uzamykatelném pozemku. Celý pension je nekuřácký.

     Ubytování poskytujeme bez snídaní, které je však možné objednat v partnerských provozovnách. Pension Gábi se skládá ze tří budov vzdálených od sebe cca 200 m (přesná poloha viz. kontakty). Všechny tři objekty se nachází přibližně 3-5 minut klidné chůze od centra města. Nejbližší autobusová zastávka se nachází v bezprostřední blízkosti, vlakové nádraží je pak vzdáleno přibližně 500m.

      Pension Gábi nabízí ubytování pro Váš přijemně strávený pobyt ve Františkových Lázních již dvacátým rokem! Spokojení zákazníci se k nám rádi vracejí - někteří i více jak 10 let. Děkujeme za Vaši přízeň!
 

Ceny

Jednolůžkový pokoj 460 Kč
Přistýlka 200 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Dvoulůžkový pokoj 590 Kč
Apartmán 990 Kč
Třílůžkový pokoj 840 Kč
Cena za parkování (auto): 40 Kč

Ceny zde uvedené jsou orientační, pro další info navštivte naše stránky www.pensiongabi.cz

Služby

Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 22
Jednolůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 4
Počet apartmánů 2
Dvoulůžkové pokoje 4
Třílůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Kongresové možnosti

Počítač, notebook
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bowling, kuželky
Cyklostezky Fitness, posilovna
Golf In-line bruslení
Koupání řeka, jezero Kulečník, billiard
Minigolf Motokáry
Půjčovna aut Půjčovna kol
Rybolov Solárium
Střelnice Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Aquaforum - příjemně teplá voda v bazénech, vířivkách i v tobogánu v Aquaforu – světě vody a relaxace ve Františkových Lázních vás pohladí po duši a po těle nezávisle na rozmarech počasí.

Amerika- k ozdobám Frant. Lázní patří také lesopark Amerika. Můžete v něm obdivovat krásnou přírodu, ale také malý zoopark, jehož obyvateli jsou např. medvídci mývalové, lamy nebo Sovice Sněžní. K rybníku Amerika si můžete udělat pěknou procházku či se svézt mikrovláčkem.

SOOS - přírodní rezervace na sever od Františkových Lázní (cca 7 km), unikátní prostředí minerálních pramenů a plynných vývěrů, rašelinné lesy a mokřadní společenstva s mnoha vzácnými druhy.

Motýlí dům - asi 2 km od Františkových Lázní směrem k přírodní rezervaci SOOS si můžete přímo „na dosah“ vychutnat krásu exotických motýlů v jejich přirozeném prostředí.

Hrad Seeberg - byl postaven okolo 13. století a nachází se asi 5 km od Frant. Lázní v obci Ostroh. Na Seebergu se nachází výstava porcelánu, skla a slohového vývoje interiérů 19. století.

Dále doporučujeme navštívit Podivnou rozhlednu, Zámeček, Bismarcovu rozhlednu, historické město Cheb (cca 7 km), Lázně Kynžvart či Kladskou. 

Mapa

Centrum 300m Autobus 50m Vlak 500m
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Gábi: kontakty

Telefon: 774 542 777
+420 354 542 777