Předchozí
Další

Pension a Hostinec U Hásků, Rokytnice nad Jizerou

Františkov 42, Rokytnice nad Jizerou, 51245

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion a hostinec u Hásků se nachází v klidném prostředí Krkonošské přírody nad údolím Obce Františkova u Rokytnice nad Jizerou. Od penzionu se naskýtá krásný výhled, jak na krkonošská panoráma, tak na Jizerské hory.

 

Další informace

Možnost ubytování v penzionu je v různých kategoriích a cenách.

Vhodné také pro motorkáře, cyklisty. Skvělé výchozí místo pro výlety po a nebo okolo Krkonoš, jak z Polské, tak z České strany. 
Pro větší skupiny po dohodě zajistíme srazy, svatební oslavy, večírkynapř. s hudbou, různé varianty pohoštění (jídlo dle dohody, třeba formou rautu). např. pečené kachny, krkovice, kýty a podobně . 
U Hásků možnost prohlídky motoveteránů Jawa. S různými výlety rádi v rámci možností poradíme, popřípadě Vás můžeme doprovodit.

Tato poloha je také ideální pro kratší výlety nebo naopak, výlety delší např. přechody Krkonoš apod.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Kapacita restaurace 120

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

RESTAURACE na Háskově Vás přivítá v příjemném prostředí, kde můžete ochutnat klasickou i krkonošskou kuchyni. K sezení se nabízí 120 míst, dále je k dispozici stolní fotbal a elektrické šipky. Při pěkném počasí doporučujeme venkovní terasu.

Po dohodě Vám již tradičně zajistíme akce jakéhokoliv druhu. V létě dvě terasy z možností grilování.

Firemní akce

Poloha penzionu a hostince přímo vybízí k pořádání různých akcí např. Pořádání svatebních oslav, rozmanitých srazů (tříd, moto, cyklo, jeep, turistických apod.), různých večírků a rautů z kterými máme bohaté zkušenosti a můžeme k nim po dohodě zajistit, živou hudbu nebo např. diskotéku pro jakoukoli generaci.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Při výletě na Háskov můžete spatřit spoustu soch z akce DŔEVOSOCHÁNÍ každoročně pořádané místními dobrovolnými hasiči  a to na stezce dřevosochání vedoucí z Rokytnice nad Jizerou kolem starého kravína (muzeum bejvávalo na horách a galerie umění) až k penzionu a hostinci U Hásků. Mimo jiné můžete, také spatřit ovce a pštrosy a v klidu si odpočinout ve stínu kapličky upozorňující na ráno, poledne a večer svým typickým zvoněním.

Mapa

Autobus 3 m Vlak 4 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension a Hostinec U Hásků: kontakty

Telefon: +420 736 759 197