Předchozí
Další

Pension Hradský, České Budějovice

nám. Přemysla Ot. II 22, České Budějovice, 37001

od 600 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Centrum 90 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nově je také otevřen Penzion, kde se můžete za přijatelnou cenu ubytovat v 11 pokojích a jednom apartmá. Přijďte k nám do příjemného prostředí oslavit svatbu, narozeniny, případně jiné výročí.

Další informace

V těsné blízkosti penzionu se nachází významné památky, mezi které patří renesanční radnice, Samsonova kašna s alegorickými sochami a 72 m vysoká Černá věž, poskytující výhled na město i nejbližší okolí. Zveme milovníky dobrého jídla a pití do naší nově otevřené myslivecké restaurace. Nabízíme posezení v klidném prostředí i s venkovní terasou. Minutky a hotová jídla Minutky a hotová jídla ze zvěřiny Bar 45 míst k sezení Přijďte k nám do příjemného prostředí oslavit svatbu, narozeniny, případně jiné výročí.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj 600 Kč
Třílůžkový pokoj 1.800 Kč

Služby

Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Kapacita restaurace 45

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Myslivecká restaurace na náměstí Přemysla Otakara II. č. 22 v Českých Budějovicích, v prvním poschodí. Máme pro Vás připraveny myslivecké a jiné speciality,na kterých si jistě pochutnáte. Nově je také otevřen Penzion, kde se můžete za přijatelnou cenu ubytovat v 11 pokojích a jednom apartmá.

Zveme milovníky dobrého jídla a pití do naší nově otevřené myslivecké restaurace. Nabízíme posezení v klidném prostředí i s venkovní terasou. Minutky a hotová jídla Minutky a hotová jídla ze zvěřiny Bar 45 míst k sezení Přijďte k nám do příjemného prostředí oslavit svatbu, narozeniny, případně jiné výročí.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Koupání řeka, jezero
Bowling, kuželky
Kulečník, billiard
Cyklostezky
Squash
In-line bruslení
Tenisový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Hradský: kontakty

Telefon: +420 386 351 735
+420 602 557 910

Mapa

Centrum 90 m