Pension Jitřenka, Letohrad

V Aleji 401, Letohrad, 56151

od 230 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Jitřenka poskytuje celoročně svým klientům kvalitní ubytování a služby volného času jako je například sportovní vyžití, relaxace, odpočinek, vzdělávání apod.

Náš pension je umístěn v soukromém rodinném domku, v klidné a tiché části města Letohradu. Toto město leží v malebné krajině podhůří Orlických Hor v údolí řeky Tiché Orlice, nedaleko česko-polské hranice. Okolní krajina tak přímo vybízí k romantický i relaxačním procházkám, turistickým pochodům i výletům za historií.

Kolem domu je poměrně rozsáhlá zahrada, za domem je terasa se zahradním nábytkem, který mohou naši hosté využívat ke hrám a příjemnému posezení, k oslavám, apod. Naši hosté mají možnost zapůjčit si gril na dřevěné uhlí a na terase grilovat. Dáváte-li předost vuřtům pečeným přímo nad ohněm, můžete využít ohniště

Další informace

U nás máte možnost, alespoň na čas, se odpoutat od každodenních starostí a povinností. Každý se podle libosti může věnovat tomu, co ho baví, užívat si pobyt na čerstvém vzduchu procházkami v přírodě, které vám pomohou načerpat novou energii.

Ubytování je poskytováno v jednom šestilůžkovém a v jednom třílůžkovém pokoji, ve dvou pokojích čtyřlůžkových a jednom pokoji dvoulůžkovém. V každém z pokojů je po dohodě možná přistýlka.

Každý pokoj má vlastní příslušenství (sprcha, WC)

Ubytovaným je k dispozici malá kuchyňka s lednicí a mrazákem, elektrickým sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Kuchyňka je vybavena vlastním nádobím.

Pension je vybaven barevnými televizory s možností příjmu několika programů.

Pokoje mají centrální vytápění.

Ceny

Cena za osobu 230 Kč

Cena od 230,- Kč, podle počtu osob a počtu nocí.

Služby

Připojení k internetu
Sauna
Zahrada
Parkoviště
Bazén
Venkovní ohníště / gril
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

TV
WC
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Lyže, snowboard Cyklostezky
Kulečník, billiard Bowling, kuželky
Bazén venkovní In-line bruslení

Pension Jitřenka: kontakty

Telefon: 737 809 002