Pension Julie, Praha

Jinonice, Karlštejnská 494/17, Praha, 15800

od 500 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 30 Kč/den
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Pension Julie nabízí kvalitní levné ubytování v Praze s vlastní koupelnou a parkováním, rychlé spojení do historického centra Prahy metrem, přístup k Internetu a v samostatném luxusním apartmá (Atelier Centrum) v centru Prahy.

Další informace

Pension Julie se nachází ve vilové zástavbě v klidné části Prahy 5 v Jinonicích. Má velmi výhodnou polohu pro rychlé spojení do centra Prahy. Stanice metra Nové Butovice je cca 7 min. pěšky, odtud cesta metrem do centra Prahy trvá 10 min. V místě je nové centrum zábavy a nákupu Galerie Butovice.

Pension má také výhodnou polohu pro spojení s Letištěm Václava Havla. Po dohodě zajistíme Váš odvoz z a na letiště. Spojení s MHD je možné autobusem ze stanic metra Nové Butovice nebo Zličín.

 

Ubytování je ve 2-6 lůžkových pokojích a apartmá se samostatnou koupelnou s WC, kuchyňkou nebo lednicí s rychlovarnou konvicí, TV+SAT, WiFi Internet.


Pro pohodlí hostů jsou na pokojích připraveny chlazené nápoje. Zvláštní pozornost je věnována rodinám s malými dětmi. Na požádání můžeme připravit postýlku, židličku na krmení.


Jsme připraveni splnit Vaše další individuální přání (snídaně na pokoj, přivolání taxi, odvoz z a na letiště apod.).
V letních měsících lze využít posezení v zahradě. Domácí zvířata jsou vítána.


Ubytovat se můžete od 14 do 18 hod. Dle dohody také kdykoli později. Pokud se do 18 hodin neubytujete a nedáte ubytovateli SMS zprávu na tel. 605 855 379 o pozdějším příjezdu, Vaše rezervace může být zrušena. Ubytování končí poslední den do 10:30 hod.

 

V objektu je chráněné parkování. Po předchozí dohodě lze parkovat v garáži.

Ceny

Snídaně 80 Kč
Třílůžkový pokoj 500 Kč
Šestilůžkový pokoj 500 Kč
Jednolůžkový pokoj 800 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 500 Kč
Cena za parkování (auto): 30 Kč
Dvoulůžkový pokoj 500 Kč
Pětilůžkový pokoj 500 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 1
Počet apartmánů 6
Dvoulůžkové pokoje 2
Šestilůžkové pokoje 1
Jednolůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Snídaně se podává v samostatné jídelně v době od 8,30 do 10 hod. Na přání hosta snídani uděláme na konkrétní čas od 7 do 12 hod. Snídani před 7 hod. připravíme do lednice na pokoj den předem.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Cyklostezky
Fitness, posilovna Tenisový kurt

Okolí

Pension Julie se nachází ve vilové zástavbě v klidné části Prahy 5 v Jinonicích. Má velmi výhodnou polohu pro rychlé spojení do centra Prahy. Stanice metra Nové Butovice je cca 7 min. pěšky, odtud cesta metrem do centra Prahy trvá 10 min. V místě je nové centrum zábavy a nákupu Galerie Butovice. Galerie totiž  zrušila největší lákadlo, mořská akvária.

Pension má také výhodnou polohu pro spojení s letištěm Ruzyně. Po dohodě zajistíme Váš odvoz z a na letiště. Spojení s MHD je možné autobusem ze stanic metra Nové Butovice nebo Zličín.

Mapa

Autobus 200m
Velká mapa

Pension Julie: kontakty

Telefon: +420 605 855 379
+420 251 611 341