Pension Májovka, Cheb

Májová 519/26, Cheb, 350 02

od 490 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Centrum 100m
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata - NE

O nás

Provozujeme penzion s nabídkou ubytování ve 2, 3 i 4 lůžkových pokojích o celkové kapacitě 20 osob. K dispozici je vlastní sociální zařízení, Wifi připojení, TV se satelitem, vybavená kuchyňka či hlídané parkoviště.

Další informace

Pension Májovka v Chebu poskytuje levné ubytování v soukromí, v útulných pokojích hotelového typu v přímo v historickém centru města na hl. třídě Májová.

K dispozici máme 2-3-4 lůžkové pokoje, celková kapacita je 20 lůžek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny. K vybavení patří sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo vanou + WC), k dispozici Wi-fi, TV, společná kuchyňka, mikrovlnka, lednice.

Parkování je možné v ulici přímo před penzionem, popř. na přilehlém hlídaném parkovišti s 24 h. provozem.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 490 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.250 Kč
Dvoulůžkový pokoj 790 Kč
Přistýlka 300 Kč
Třílůžkový pokoj 1.050 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč

Služby

Parkoviště hlídané
Parkoviště

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Okolí

Cheb je společenským, kulturním a hospodářským centrem západu Čech. Architektonické poklady města jakoby chtěly připomenout působení významných stavitelů. Jednou z nejkrásnějších středoevropských románských památek je Chebský hrad, střežený Černou věží. Za kamenným opevněním hradu se skrývá evropský unikát se vzácnou dvoupatrovou románskogotickou kapli. Symbol města Špalíček, jehož paměť sahá až do 13. století, ale i ostatní měšťanské domy vytváří neopakovatelnou atmosféru chebského náměstí.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Májovka: kontakty

Mapa

Centrum 100m
Velká mapa