Předchozí
Další

Pension Motorest U Hrachů, Klatovy

Sobětice 59, Klatovy, 33901

od 550 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 1 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Rodinný pension U Hrachů nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, vybavené vlastní koupelnou se sociálním zařízením. Na pokojích je k dispozici barevná televize s možností přijímání satelitních programů a WiFi připojení zdarma.

Další informace

Motorest a Pension U Hrachů má dlouholetou rodinnou tradici, nachází se cca 1km od centra města Klatovy směrem na České Budějovice, silnice č.22. Motorest si prošel velkou rekonstrukcí v roce 2001, kdy proběhlo zvětšení restaurace a začali tak začátky budování pensionu. Ubytování jako samotné nabízíme od roku 2004, díky spokojenosti našich zákazníků, kteří jsou naším hnacím motorem, se začalo budovat i druhé patro rodinného pensionu U Hrachů.

U pensionu je velké parkoviště, kde pohodlně zaparkují řidiči autobusů, kamionů, ale i méně zdatné řidičky.
Pro kolem jedoucí řidiče (houbaře, sportovce apod.),byly vybudovány veřejné sprchy, ti, tak mohou využít této oblíbené služby.
Hosté  pensionu mají na výběr z 10 pokojů, 1-4 lůžka s vlastním soc. zařízením TV a WiFi připojením. Pro aktivní sportovce nabízíme uschování jejich sportovního náčiní jako jsou kola, lyže apod.
Restaurace se skládá ze čtyř samostatných salonků, které jsou příjemně barevně sladěny a jedním barem. V letních měsících je otevřena terasa s kapacitou cca 60 míst a venkovní dětský koutek s pískovištěm, skluzavkou a trampolínou, v případě horšího počasí je i uvnitř restaurace dětský koutek, který je samozřejmě v nekuřácké části. Denně aktualizovaný jídelní lístek s oblíbenými hotovými a minutkovými jídly je hostům k dispozici po celou otevírací dobu. Řidiči uvítají točené nealkoholické pivo Radegast Birel a jejich spolujezdci zase Gambrinus 10° či oblíbenou 12° "Plzeň" Pilsner Urquell.


Motorest a Pension U Hrachů se nachází na Šumavě, proto si zde najde vyžití prakticky každý host, možnost turistiky, cykloturistiky, lyžování, houbaření je opravdu velmi široká. I pro milovníky památek mají Klatovy co nabídnout, např. Černá věž, Katakomby, Klatovský karafiát, barokní lékárnu "U Bílého jednorožce", arciděkanský kostel Panny Marie, Bílou věž, dominikánský kostel sv.Vavřince apod.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 550 Kč

standardní cena za jednolůžko na noc bez snídaně činní 550 Kč, snídaně +100 Kč, při delším pobytu možnost slevy.

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Dětský koutek
Restaurace
Vegetariánská kuchyně
Parkoviště
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 32
Jednolůžkové pokoje 10
Čtyřlůžkové pokoje 2
Kapacita restaurace 120
Dvoulůžkové pokoje 10
Třílůžkové pokoje 10

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace


Restaurace se skládá ze čtyř samostatných salonků, jejichž celková kapacita je cca 120 míst a jedním bezedným barem. Salonky jsou vhodné k pořádání oslav, večírků, svateb, firemních akcí apod. V letních měsících je otevřena terasa s kapacitou cca 60 míst a letním dětským koutkem pro Vaše ratolesti. Po celé restauraci je volné WiFi připojení, dětský koutek a dětská sedačka pro ty nejmenší hosty.
Denně aktualizovaná nabídka hotových a minutkových jídel  po celou otevírací dobu, domácí moučníky a značková káva uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky. Velký výběr z nealkoholických a alkoholických nápojů, točené nealkoholické pivo Radegast Birel pro řidiče a pro nás ostatní Gambrinus 10° či oblíbená 12° "Plzeň" Pilsner Urquell.
Jako službu nabízíme, připravení Vámi oblíbeného jídla v naši restauraci a samozřejmě, možnost odnesení si jídla s sebou.

Kongresové možnosti

Data projektor
Satelitní, kabelová TV
Plátno
TV přijímač
Připojení k internetu

Firemní akce

Salonky jsou vhodné pro firemní účely, prezentace, školení apod. V jednom ze salonků je plazmová TV s úhlopříčkou 107cm a možností připojení k PC. V případě zájmu, můžeme zajistit projektor a plátno v rozměrech 180x180cm. Zajištění občerstvení či rautu je samozřejmostí.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bowling, kuželky
In-line bruslení
Půjčovna lyží
Střelnice
Aerobic, cvičení
Cyklostezky
Létání
Solárium
Tenisový kurt
Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Lyže, snowboard
Sportovní hala
Volejbalový kurt
Bazén vnitřní
Golf
Motokáry
Squash

Okolí

Pension a Motorest U Hrachů se nachází 1km od Klatov. Klatovy - brána Šumavy nabízí pro turisty milující historii dostatečné množství památek např. Černou či Bílou věž, kostel sv. Vavřince, kostel Panny Marie, Katakomby, barokní lékárnu "U Bílého jednorožce" aj.
Pro sportovně založené je na Klatovsku vyžití opravdu dostatečné, cyklotrasy, golfové hřiště, squash, tenis, lyžování apd.
Ten kdo hledá chvilku oddechu, může využít procházky v blízkých lesích, které jsou vhodné i na houbaření, nebo se jen tak natáhnout v městských lázních a jiných nedalekých koupalištích.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Motorest U Hrachů: kontakty

Telefon: +420 376 311 375

Mapa

Centrum 1 km Autobus 15 m Vlak 1.5 km