Předchozí
Další

Pension Panenka, Srní

Srní 3, Srní, 34192

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme Vám ubytování v pensionu s 20tiletou tradicí a množstvím spokojených hostů, kteří se vždy rádi vracejí. Pension se nachází v obci Srní malé vísce v srdci Šumavy. Díky Národnímu Parku Šumava zde vzniká stále více možností i pro aktivní odpočinek jak pro letní, tak i zimní období. Pro vyznavače běžeckého lyžování je zde několik desítek kilometrů běžeckých tratí, které jsou upravovány. Stejně tak vzniká stále více cyklotras vedoucích krásným krajem Šumavy. Věříme, že zde naleznete ten správný a tak potřebný odpočinek, a Těšíme se na Vaši návštěvu. Věříme, že zde budete spokojeni a rádi se na tato místa opět vrátíte.

Další informace

Nabízíme vám ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením , některé mají i svou kuchyňku, v letních měsících fastfoodová  restaurace s terasou, parkoviště, uschovna kol a lyží,saunu a zahradu s letním grillem.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč
Dvoulůžkový pokoj 700 Kč
Třílůžkový pokoj 1.050 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.400 Kč
Jednolůžkový pokoj 350 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Snídaně 70 Kč

Některé pokoje jsou s kuchyňkou, tam je cena 400/osobu/noc

Služby

Parkoviště
Terasa
Zahrada
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 42
Jednolůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 6
Dvoulůžkové pokoje 8

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V objektu je k dispozici restaurace. Samoobslužná,kde Vám můžeme nabídnout jak hotová tak minutková jídla, palačinky, lívance saláty a pod.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Srní leží v centrální části Šumavy a proto je tu nepřeberné množství jak běžeckých tak cyklo tras. pro méně zdatné je tu Srnský okruh, procházka k Hauswaldské kapli, Vodnímu zámku, na Viklany. Dále můžete vyrazit na Antýgl, Modravu, Roklan, Tříjezerní slať,Čeňkovu pilu, Horskou Kvildu,Modravské slatě, prameny vltavy, rozhlednu Oblík, plavební kanál apod. Po celodenní tůře Vám můžeme nabídnout relaxaci v sauně nebo si lze objednat masáž od profesionálů. Pokud máte rádi historii můžete navštívít hrad Kašperk, muzeum automobilů a motocyklů, Sušické muzeum s vyřezávaným mechanickým betlémem od pana Titla, Modravské muzeum řezbářství ....

Mapa

Autobus 20 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Panenka: kontakty

Telefon: +420 776 842 300