Předchozí
Další

Pension pod vlekem, Janov nad Nisou

Janov nad Nisou č.ev. 1215, Janov nad Nisou, 46811

od 550 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Pension Pod Vlekem – je díky své poloze přímo v srdci Jizerských hor, v Janově nad Nisou, ideálním místem pro ubytování během vaší letní a i zimní dovolené. Na jaře a na podzim je pak pension možné využít k víkendovým pobytům.

Další informace

Pension Pod Vlekem disponuje kapacitou 45 lůžek ve dvou, čtyř a pěti lůžkových pokojích. Náš pension prošel před letošní zimní sezonou rekonstrukcí a tak vám můžeme nabídnout prostorné pokoje s vlastní koupelnou, TV a WiFi připojením. Pension má vlastní velké parkoviště, lyžárnu/kolárnu s vysoušečem bot a velkou společenskou místnost. V létě je možné také využít dětské hřiště, velkou udržovanou louku u dětského hřiště a také ohniště s grilem a pergolou.

Zima

Pension se nachází 400m pod prvními vleky d názvem Loučky jež jsou součástí dětského zimního areálu Severák. Za dalších 400m již narazíte na první nástupní místo Jizerské magistrály, Hrabětice kaplička. Ta nabízí na 180 km upravených běžkařských tratí. Samozřejmě je možné objevovat krásy zimních Jizerek i pěšky například na cestě na rozhlednu Královku. Na tu je celoroční přístup a výhledy z ní jsou přímo fantastické.

Léto

Letní Jizerské hory. To je nespočet kilometrů cyklo a pěších turistických tras. Výlet na vyhlídku Krásná Máří okolo Blatného rybníku a zpět podél přítoku Josefodolské přehrady, říčky Kamenice, stojí určitě za námahu. Návštěvníci by určitě neměli minout naučnou stezku u protržené přehrady a návštěva muzea skla a bižuterie na Kristiánově také určitě stojí za to.

Relaxace

V blízkosti našeho ubytování v Jizerských horách se nachází také spousta míst, kde si se svou rodinou můžete užít hromadu zábavy i při nepřízni počasí, nebo návštěvu některého z nich můžete brát čistě jako relaxaci. V dojezdové vzdálenosti 10km najdete plavecký bazén v Jablonci nad Nisou, v Liberci pak najdete známý Aquapark Babylon, Dino park, botanickou a zoologickou zahradu.

Pro aktivní odpočinek s dětmi můžete využít lanové centrum Artur, bobovou dráhu v Janově nad Nisou, nebo lezeckou stěnu Makak tamtéž. Nově také doporučujeme návštěvu Jump areny v Liberci.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 2.200 Kč
Pětilůžkový pokoj 2.750 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.100 Kč
Jednolůžkový pokoj 550 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Restaurace

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V ceně ubytování je pro hosty připravena snídaně. Následně mohou hosté využít nově vybavené kuchyně pro vlastní účely. Každý pokoj má k dispozici vlastní ledničku, sadu nádobí, a to včetně hrnců. V kuchyni naleznete indukční vařiče, mikrovlnné trouby i rychlovarné konvice. V pensionu tedy nenabízíme možnost večeří, nicméně dáváme hostům k dispozici plně vybavenou kuchyň pro vlastní vaření.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén vnitřní
Jezdectví, koně
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension pod vlekem: kontakty

Telefon: +420 606 068 799
WWW: www.pensionpodvlekem.cz

Mapa