Předchozí
Další

Pension a restaurace Zděná bouda, Hradec Králové

Hradečnice 633/1, Hradec Králové, 50009

od 990 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 3 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Restaurace a penzion Zděná Bouda je ideálním místem pro načerpání nových sil mezi lesní zelení v Malšovicích, která utváří tuto malebnou a turisticky atraktivní lokalitu Hradce Králové. Cesta vedoucí podél budovy je vstupní branou na cyklostezku a inline stezku. Výhodou je i blízký dosah centra, který je po třech kilometrech „téměř za rohem“. Naší prioritou byla vždy spokojenost zákazníka, a to ve všech ohledech a službách, které poskytujeme. Proto se od roku 2009 penzion pyšní novou podobou, kterou získal díky kompletní rekonstrukci jak exteriéru, tak i interiéru.

Další informace

Našim klientům nabízíme příjemné a komfortní ubytování v klidné části Hradce Králové – Malšovice. V areálu penzionu jsou k dispozici zdarma rozsáhlé parkoviště a v bezprostřední blízkosti parkování pro autokary. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje podávaná formou studeného bufetu.  Po dohodě je možno uschovat kola i poskytnout dětskou postýlku. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Možnost zapůjčení žehličky na pokoj. Přímo u penzionu je zastávka Zděná Bouda, kam jezdí městská hromadná doprava číslo 9.

 

POKOJE

Pokoje jsou nově a moderně zařízené. Interiér působí útulným a čistým dojmem. Kapacita penzionu čítá celkem 16 lůžek v sedmi pokojích: 1x jednolůžkový pokoj s WC a sprchovým koutem, 3x dvoulůžkový pokoj s WC (2x sprchový kout, 1x vana), 3x třílůžkový pokoj s WC (2x sprchový kout, 1x vana).

Ceny

Domácí mazlíček 100 Kč
Přistýlka 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.490 Kč
Třílůžkový pokoj 1.890 Kč
Jednolůžkový pokoj 990 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Parkoviště hlídané
Terasa
Zahrada
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 16
Kapacita restaurace 70
Dvoulůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 3
Jednolůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Balkón
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace


SALÓNEK

Příjemné posezení naleznete v prostorách nekuřáckého salonku, který pojme až padesát hostů.

Kuřácké oddělení náleží k prostoru u baru, kde je vítáno na šestnáct osob. Za příznivého počasí servírujeme jídlo a nápoje na venkovní terasu.

Naše prostory jsou ideálním místem pro pořádání společenských akcí. Na základě Vašeho přání můžeme zajistit: rodinné oslavy, dětské oslavy, svatby, školení či firemní večírky.

 

TERASA

Vrchní ochoz, který je zastřešený nabízí k posezení 50 míst. Spodní nezastřešená část terasy je tvořena 27 místy k sezení. 

Za chladnějšího počasí a pozdních večerů Vám rádi nabídneme deku.

 

ZAHRÁDKA

Milovníci grilovaných pochoutek ocení posezení na zahrádce, kde se nachází 12 stolů se slunečníky a 75 místy k sezení. Vaše děti si mezitím můžou hrát v dětském koutku, který sousedí se zahrádkou.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Kopírka
TV přijímač
Data projektor
Plátno
Klimatizace
Připojení k internetu

Firemní akce

Pro firmy nabízíme bezplatně prostory salonku s 50ti místy. Možnost pujčení plátna a dataprojektoru je samozdřejmostí. Salonek je plně klimatizovaný vhodný pro pořádání školení, seminářů, konferencí.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Bazén vnitřní
Golf
Střelnice
Bowling, kuželky
In-line bruslení
Tenisový kurt
Cyklostezky
Jezdectví, koně

Okolí


NEJBLIŽŠÍ OKOLÍ

U samotného penzionu začíná cyklostezka, která je vstupní branou pro cyklisty a milovníky kolečkových bruslí.

Ke sportovnímu využití v nejbližším okolí náleží tenisové hřiště, paintballové hřiště, jízdárna, sportovní studio GoMango a kuželna.

Ke koupání doporučujeme Stříbrný rybník, a když Vás omrzí voda, tak můžete přímo zde poměřit své síly v lanovém centru.

V Malšovicích naleznete i poštu, bankomat, potraviny a za rohem Nákupní centrum Futurum. Vše je v rozmezí 15 – 20 minut chůze.

Golf si zahrajete v Park Golf Club Hradec Králové , který se nachází  5 minut autem od penzionu. Pro wellness služby a regeneraci doporučujeme  Wellness studio Flošna, které je též 5 minut autem od penzionu.

Mapa

Centrum 3 km Autobus 5 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension a restaurace Zděná bouda: kontakty

Telefon: +420 774 692 345