Předchozí
Další

Pension Rychta, Železná Ruda

Hojsova Stráž 67, Železná Ruda, 34022

od 285 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 150 m
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Pension v obci Hojsova Stráž, v klidné části Šumavy, přitom nedaleko od center letní i zimní rekreace. Budova na velkém pozemku se zatravněným okolím, v přízemí společné prostory, v patře pak pokoje s WC a koupelnou - převážně s balkonem.

Další informace

Pension se nachází v nadmořské výšce 875 metrů, s výhledem do údolí Zelenského potoka a na hřeben Můstek - Prenet - Křížová hora. Na pozemku se nachází kromě parkoviště plocha pro míčové hry, v letních měsících stůl pro stolní tenis, ohniště a pískoviště. Budova pro úschovu lyží a kol je hned vedle pensionu. V budově je v přízemí kancelář, kuchyně, společenská místnost s TV přijímačem - zároveň jídelna, samoobslužný prodej lahvového piva. V patře pak prostorná hala - herna pro děti a vlastní pokoje. Jako další služby nabízíme prodej map a turistických průvodců, pohledů. Zdarma půjčujeme sportovní vybavení pro stolní tenis, míče, badminton, malou trampolínu. V objektu funguje wifi zóna.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 285 Kč
Třílůžkový pokoj 285 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 285 Kč

při ubytování pouze na jednu noc je cena 355,- Kč / osobu, psi jen po předchozí dohodě: 100,- Kč za den. Slevy pro skupiny a stálé hosty.

Služby

Parkoviště uzavřené
Terasa
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 20
Třílůžkové pokoje 2
Čtyřlůžkové pokoje 3
Dvoulůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stravování si klienti zajišťují sami, k dispozici je plně vybavená kuchyně: plynový sporák, MW trouba, rychlovarné konvice, chladničky a mrazák, toustovač, topinkovač, sada jídelního nádobí pro každý pokoj odděleně, sada nádobí pro vaření společná. V obci je možno využít následující stravovací zařízení: Pension Rössel, Pension Vyhlídka, Hotel Na Stráži a nakoupit veškeré potraviny v obchodě Coop - bližší informace na našich webových stránkách.

Kongresové možnosti

Plátno
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
In-line bruslení
Lyže, snowboard

Okolí

Hojsova Stráž a okolí nabízí širokou škálu letní i zimní rekreace. V létě pěší a cykloturistiku, in line bruslení na nově upravených lesních silničkách, houbaření, sběr lesních plodů ... jen koupání máme trochu z ruky. V zimě pak běžecké lyžování - napojení na síť lyžařských stop celé Šumavy cestou pod pancířskou sjezdovku, sjezdové lyžování pro malé lyžaře v místě, pro zkušenější pak v dostupné vzdálenostio (Špičák., Železná Ruda, Javor). Při plánování výletů je možné využít autobusy - v letní sezóně Vás pak šumavské "zelené" odvezou až na Kvildu, nebo vlakové spojení na Špičák ... a samozřejmě, vše je dostupné osobními auty.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Rychta: kontakty

Telefon: 605 346 176

Mapa

Centrum 150 m Autobus 100 m Vlak 1.9 km