! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Pension Sport, Ostružná

Ostružná 1, Ostružná, 78825

od 560 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 350 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Pension Sport leží v obci Ostružná v nadmořské výšce 700-950 m v údolí pod vrcholy Šeráku a Keprníku na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Je to typ rodinného pensionu s celoročním provozem a vlastním rehabilitačním zařízením.

Další informace

Pension Sport nabízí svým klientům ubytování v příjemném prostředí s kapacitou 12  s možností 3 přistýlek včetně sociálního zařízení - WC  a sprchou. Na pokojích lednice. Hosté pensionu mohou využít travnaté hřiště, ruské kuželky, ohniště s posezením, dětský koutek, prostor pro slunění a zapůjčení sportovního vybavení.

Pension také nabízí celoročně  týdenní pobyty s rehabilitací " Pučící jaro a Babí léto", v ceně 4.785.- Kč za pobyt,jídlo a rehabilitaci

Ceny

Apartmán 2.240 Kč
Domácí mazlíček 90 Kč
Třílůžkový pokoj 1.680 Kč
Cena za osobu 560 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.120 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.240 Kč
Snídaně 125 Kč

Snídaně v ceně


odkaz na www.pensionsport.jeseniky.com na ceník pobytů

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 13
Počet apartmánů 1
Čtyřlůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Pension nabízí stravování snídaně formou švédských stolů a večeře jednotná (polévka, hlavní jídlo, ovoce nebo zákusek). Možnost zakoupení i nápojů (čaj, káva, limonády ,pivo a pod.) Jídelna slouží i jako společenská místnost. Internet zdarma.

Firemní akce

Možnost zajištění firemních akcí v kapacitě 15 osob včetně  občerstvení a nápojů

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Fitness, posilovna
Tenisový kurt
Bazén venkovní
Kulečník, billiard
Volejbalový kurt
Bazén vnitřní
Lyžařská škola
Bowling, kuželky
Půjčovna lyží

Okolí

V blízkém okolí je k dispozici - tenisové kurty, volejbalové hřiště, letní bobová dráha, letní minikáry, dětské buginy,  čtyřsedačková lanovka Ramzová-Čerňava-Šerák, krytý bazén, fitcentrum, projížďky na koních, možnost houbaření, turistika, cykloturistika, sběr borůvek a další aktivity, Zámky - Javorník a Velké Losiny Muzea - Jeseník, Zlaté Hory a Vidnava, Jeskyně - Na Pomezí a Špičák Mechové jezírko Rejvíz, nejvyšší vrchol Moravy -  Praděd.  Lázeňská místa - Lipová Lázně, Jeseník, Velké Losiny.  Ruční papírna Velké Losiny, termální koupaliště Velké Losiny. Otmuchovské a Nyské jezero Nysa- Polsko. Dřevěné kostelíky v Maršíkově a Žárové. Klášter Králíky, hraniční opevnění "Bouda a Hanička". Možnost exkurse Pivovar Holba Hanušovice, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně v Koutech nad Desnou,Lesní bar v lese nad Horní Lipovou.

Mapa

Centrum 350 m Autobus 350 m Vlak 350 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Sport: kontakty

Telefon: +420 723 243 628
+420 607 612 377