Předchozí
Další

Pension U Martina, Liberec

Hodkovická 21/6, Liberec, 46006

od 600 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 2.5 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Pension U Martina v Liberci leží uprostřed atraktivní turistické a sportovní lokality v městské čtvrti Rochlice a nabízí ubytování pro skupiny i jednotlivce. Nachází se asi 1 km od dálnice, odbočka na Ještěd nebo Jablonec nad Nisou. Je vzdálen 2,5 km od centra města, 2 km od zábavného centra BABYLON s aquaparkem a Tipsport arény, 2,5 km od vlakového a autobusového nádraží, 5 km od ZOO a botanické zahrady, od lyžařských středisek Ještěd 4 km a Bedřichov 11 km. Z centra je dosažitelný autobusovými linkami č. 13, 24 a 26, zastávka “ ROCHLICE ”.

Další informace

Pension nabízí standardní ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích, ve dvou suite (ložnice+obývací pokoj) a apartmánu se čtyřmi ložnicemi pro 76 osob. V případě volné kapacity je možné ubytovat na pokoji i méně osob, než je počet lůžek. Pokoje jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, toaletou, dvoupokojové suite ledničkou. Ubytování spolu se zvířaty je nadstandardní služba za příplatek. Součástí pensionu je restaurace, která má denní bar se salonkem a sálem (včetně tanečního parketu) o celkové kapacitě 80 míst. V objektu pensionu je pivnice se samostatným vchodem ve stylu selské jizby pro 54 osob. Všechny provozovny poskytují ubytovaným hostům celodenní stravování do 22.00 hodin, v pátek a v sobotu do 23.00 hodin. Jídelní lístek nabízí široký výběr jídel domácí i mezinárodní kuchyně a výrobky vlastní pizzerie. V letních měsících je zajišťováno servírování jídel i na zastřešené terase.

Ceny

Cena za sál 500 Kč
Jednolůžkový pokoj 600 Kč
Přistýlka 300 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.500 Kč
Pětilůžkový pokoj 1.600 Kč
Snídaně 150 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Polopenze 260 Kč
Třílůžkový pokoj 1.000 Kč

Služby

Garáže
Restaurace
Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 64
Kapacita restaurace 54
Čtyřlůžkové pokoje 4
Pětilůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 5
Třílůžkové pokoje 10

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Proto Vám náš personál nabízí jen ta nejlepší jídla a nápoje. K profesionálnímu přístupu přidáváme příjemnou atmosféru naší restaurace a příznivé ceny. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Pension – restaurant nabízí celodenní stravování a zajištění různých rodiných oslav a firemních akcí. Sál restaurace umožňuje zajistit jakoukoli hostinu s živou nebo reprodukovanou hudbou. Pivnice je vybavena kulečníky, billiárem a šipkami. Zahradní restaurace umožňuje servírování jídel i při deštivém počasí a pro děti je zde malé pískoviště s hračkami. Sklepbar nabízí stolní fotbalek a malou hudební arénu. Hostům je dále k dispozici parkování zdarma na vlastním parkovišti pro 10 aut a 2 placená garážová stání. Parkoviště je střeženo kamerovým systémem.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Osvětlení
Plátno
Data projektor
Ozvučení, reprobedny
Klimatizace
Parket

Firemní akce

Pension – restaurant nabízí zajištění svatebních, či smutečních hostin, promocí, srazů spolužáků, rodinných oslav a přátelských setkání, rautů, konferencí, kurzů, předváděcích a prodejních akcí, a v neposlední řadě firemních presentací a kongresů s využitím videoprojektoru a velkoplošné projekce s možností připojení na výpočetní techniku,tato služba je za poplatek.Pronájem sálu činí 500,-/hodinu. Sál restaurace umožňuje zajistit jakoukoli hostinu s živou nebo reprodukovanou hudbou, nebo využití pro stolní tenis. Pivnice je vybavena kulečníkem, biliárem, šipkovým automatem a stolním fotbalem. Děti mohou využívat malé pískoviště s hračkami v zahradní restauraci

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
In-line bruslení
Lyže, snowboard
Rybolov
Střelnice
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Půjčovna aut
Solárium
Tenisový kurt
Běžkařské stopy
Golf
Kulečník, billiard
Půjčovna kol
Sportovní hala
Volejbalový kurt
Bowling, kuželky
Golfový trenažér
Lyžařská škola
Půjčovna lyží
Squash

Okolí

Pension leží 150 m od Poštovního náměstí a asi 1 km od odbočky z dálnice na Ještěd. Je vzdálen 1 km od Tipsport arény, 2 km od zábavného centra Babylon, 2,5 km od centra města, vlakového a autobusového nádraží, 5 km od ZOO a Botanické zahrady, od lyžařských středisek Vesec 2 km, Ještěd 4 km a Bedřichov 11 km. Z centra je dosažitelný autobusovými linkami. Jako cíle na výlety doporučujeme Obří sud Javorník, zámek Sychrov, zámek Frýdlant, lázně Bedřichovka a především dominantu Liberce vrchol Ještědu.

Mapa

Centrum 2.5 km Autobus 50 m Vlak 10 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension U Martina: kontakty

Telefon: +420 605 945 346