! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Pension Ve Mlejně, Suchý Důl

Suchý Důl 34, Suchý Důl, 54962

od 750 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme klidné a příjemné ubytování v rodinném pensionu z bývalého mlýna a pily z roku 1800 v klidné vesnici v CHKO Broumovsko. Suchý Důl je výborným výchozím bodem pro pěší i cyklo-výlety.

Další informace

Pension se nachází v klidné oblasti CHKO Broumovsko nedaleko Broumovských stěn a stolové hory Ostaš v obci Suchý Důl. Penzion se nachází v bývalém mlýně, takřka 200 let starém (postaven 1819). Přes jeho zrekonstruované vnitřní vybavení ,odpovídající dnešním standardům, na Vás dýchne atmosféra starých časů: Mlýn je z větší části postaven z pískovcových kvádrů, a všechny jeho 3 vchody mají zdobené historické pískovcové portály. Zdobné kamenické prvky najdete i nad okny a na dalších místech.

Přízemí domu vévodí kamenný klenutý oblouk s mohutným sloupem, v této velké hlavní přízemní prostoře se dříve nacházelo mlýnské zařízení. Kromě mlýna zde byla současně provozována i pila. Po zrušení mlýnského provozu zde byla léta provozována hospoda.

Nyní je zde velká společenská místnost s televizí, ale části zachovalého mlýnského vybavení zdobí interiéry i exteriéry pensionu.

Při pěkném počasí můžete posedět na lavicích před pensionem, grilovat s přáteli na připraveném grilu a nebo opéct buřty nad ohništěm, zatímco Vaše děti si můžou hrát v upraveném bezpečném dětském koutku s pískovištěm a houpačkou. Užijete si venkovského klidu a zeleně, na své s přijdou jak ucelené skupiny přátel, tak i rodiny nebo dvojice. Okolí láká k výletům turisty, mototuristy i cyklisty v nejbližších několika km naleznete skalní rokle, výhledy za daleké obzory, unikátní Slavenské hřiby a neporušenou přírodu i prvky zachované lidové architektury.

Ceny

Apartmán 1.200 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Cena za celý objekt 3.800 Kč
Dvoulůžkový pokoj 750 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.000 Kč
Pětilůžkový pokoj 1.100 Kč

Služby

Dětský koutek
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti
Terasa
Zahrada
Parkoviště
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 18
Počet apartmánů 1
Čtyřlůžkové pokoje 2
Pětilůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC

Kongresové možnosti

Připojení k internetu
TV přijímač
Pult
Satelitní, kabelová TV

Firemní akce

Možnost pronájmu celého objektu na různé akce k dispozici je velká společenská místnost.Možnost zařízení opékání prasátka na roštu,dodávku piva s chlazením.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bowling, kuželky
Létání
Bazén venkovní
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Bazén vnitřní
Horolezectví
Motokáry
Běžkařské stopy
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt

Okolí

Pension se nachází v klidné oblasti CHKO Broumovsko nedaleko Broumovských stěn a stolové hory Ostaš v obci Suchý Důl. Krásné ubytování, nádherná příroda. Zdejší krajina je vhodná v letním období pro turistiku a cyklistiku, v zimě zde naleznete dostatek upravených běžeckých a sjezdových tratí. Je zde k dispozici terasa s grilem pro posezení v letních měsících. Nedaleko naleznete Adršpašsko - Teplické skály, Broumovské stěny s unikátními Slavenskými hřiby, polský národní park Góry Stolowe, koupaliště a také muzeum Merkuru v Polici nad Metují, Broumovský klášter, který v podzemí ukrývá Vamberecké mumie … a spoustu dalších zajímavostí.

Mapa

Autobus 300 m Vlak 4.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Ve Mlejně: kontakty

Telefon: +420 723 712 541
+420 775 949 335