Pension Zámecká, Lomnice nad Lužnicí

Zámecká 250, Lomnice nad Lužnicí, 37816

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 250m
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Pronájem pokojů s příslušenstvím v novobarokní Rezidenci z 19.století. K dispozici šest pokojů pro 24 –26 osob (s přistýlkou, nebo variantou pro spřátelené rodiny nebo skupiny v apartmánech s TV), šest koupelen se sprchami, umyvadlem a WC, z toho dvě koupelny i s bidety a jednou vanou. Dvě moderně zařízené kuchyně s posezením, v prvním patře kuchyně s myčkou, varnou deskou a vestavěnou troubou, v přízemí ze zařízené kuchyně s posezením přímý vstup francouzskými dveřmi na prostorný atriový travnatý dvůr se zahradním nábytkem, dětským pískovištěm, hospodářskou budovou, dílnou a úschovnou kol. Apartmány pro rodiny je možné propojit s další ložnicí pod uzavřením.

Další informace

Kromě vlastní budovy s ubytováním je možné snídat, odpočívat nebo večeřet u zahradního nábytku na prostorném zdmi chráněném dvoře. Pro cyklisty je příjemná pohodlná příprava kol a výjezd jižní branou rovnou na vyznačené cyklostezky. Pro pěší turistiku doporučujeme přímo proti oknům vycházku pod staletými duby k památným Krčínovým rybníkům. Jižním směrem cca 200m se ocitnete rovnou na hrázi rybníka Služebného, na konci hráze pak (cca 400m) se před vámi otevře rezervace Velký a Malý Tisý s ornitologickou stanicí, prodejnou čerstvých ryb a kozích sýrů u statku Šaloun. Za Tisým na JV největší jihočeský rybník Rožmberk. Směrem 500m na západ dojdete zase na magický 192ha velký Koclířov z doby Karla IV. a dále za ním vpravo procházkou přes Smržov (cca 2km) najdete koupání a občerstvení s točeným pivem na rekreačním rybníce Dvořiště, tzv. „Nebesáři“. Na druhou stranu (kolem, autem, pěšky) cca 2,5km východně směrem na Novosedly u Klece doporučujeme kouzelné dubové hráze kolem rybníků Víra, Láska, Naděje, Tvrdý, Měkký, Milenec, Strakatý, Dobrá vůle, Blaník .. a zastavení v přilehlých hospůdkách u Naděje, ve Vlkově u Vlkovského rybníka a na pískovnách u pláže nebo v Hamru u Nežárky a na Meteli. 

AKTIVITY SPOJENÉ S NEZAPOMENUTELNÝMI ZÁŽITKY:

Procedury na pohybové ústrojí  v lázních Berta a Aurora v Třeboni, jízda na koni  v Jemčině, rybářské lístky v Třeboni, půjčovna  kol na  nádraží v L.L. i T., golfové hřiště v Nové Bystřici, koupání na Vlkovských pískovnách, vynikající pohodlné cyklostezky na hrázích i v hlubokých  lesích, v sezóně  plných borůvek a hub. 

 

SLUŽBY: 

Cena za lůžko/noc: 350,- Kč

Kapacita pensionu: 24-26 osob

Minimální délka pobytu: 1 den, přednost mají klasické týdenní a vícedenní turnusy.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 350 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 350 Kč
Přistýlka 350 Kč
Cena za osobu 350 Kč
Dvoulůžkový pokoj 350 Kč
Pětilůžkový pokoj 350 Kč
Apartmán 400 Kč
Cena za postel 350 Kč
Třílůžkový pokoj 350 Kč
Šestilůžkový pokoj 350 Kč
Cena za celý objekt 8.750 Kč

Ceny jsou stejné jako loni, 350,- Kč osoba a noc. Parking, wi-fi, úschova kol a užívání kuchyní jsou v ceně pronájmu pokojů s příslušenstvím.

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Restaurace
Rodinné pokoje
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Venkovní ohníště / gril
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 26
Jednolůžkové pokoje 1
Šestilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 6
Pětilůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 6
Dvoulůžkové pokoje 6
Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Balkón
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Lze nakoupit v blízkém obchodě  výborné pečivo, potraviny, zeleninu a připravit pokrmy ve vybavených kuchyních Pensionu Zámecká. Hosté  si rádi vyjíždějí na kole ráno nejenom nakoupit čerstvé housky do pekárny, ale také potraviny a noviny na náměstí vzdáleném 3 minuty. Restaurace přímo v Zámecké na Farské louce, dále 50m U Hradu a na náměstí v Hotelu, resp.na Rychtě a v Nádražní v Edenu. Kozí sýry a čerstvé ryby na sádce u Velkého Tisého, cca 500m z Jižní brány po Krčínově hrázi s duby u Služebného rybníka. Dubová alej na hrázi cca 200m od Pensionu jižním směrem k Tisém a na Rožmberk.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty Bowling, kuželky
Cyklostezky Golf
In-line bruslení Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol Půjčovna lodí
Rybolov Tenisový kurt
Vodáctví, lodě Volejbalový kurt

Okolí

Zámek a Lázně Třeboň Aurora a Berta cca 8-9km. Emy Destinové Stráž 15km, Zámek Jindřichův Hradec 28, Zámek  Hluboká 26, Č. Budějovice 26, Nové Hrady 25, Červená Lhota 19, sídlo moderátora M. a dalších celebrit v Záblatí u rybníka 5km. Rybník Rožmberk 5 km, ryb. Dvořiště 2,5km, Krčínovy hráze se staletými duby a houbami u Služebného a Velkého Tisého 200-500m. Cyklostezky hvězdicovitě vyhledáváné pro jen mirné převýšení k lesům u Nežárky a Lužnice. Světoznámé rybníky Víra, Láska a Naděje atd. cca 2,5km na východ přes Klec resp. Novosedly směrem na zámek Stráž Emy Destinové.

Mapa

Centrum 250m Autobus 300m Vlak 1.2km
Velká mapa

Pension Zámecká: kontakty

Telefon: 731 463 998
603 185 175