Předchozí
Další

Pension Závodský, Český Krumlov

Českobratrská 57, Český Krumlov, 38101

od 950 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 500 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Pension rodinného typu, kapacita 13 lůžek - 2lůžkové pokoje, propojené pokoje,apartmá. Klidné prostředí, 7 min. od centra, 7 min. vlakové nádraží,celoroční provoz. Pokoje s vl. soc. zařízením, TV+sat. Apartmá - 2 samostatné pokoje, kuchyňka, prostor pro posezení, šatna, soc.zařízení.Podáváme snídaně /i pro vegetariány/ . K dispozici 2 garáže.

Další informace

Pension je situován 7 minut od centra historického jádra Č.Krumlova - města UNESCO. Klidné prostředí - k dispozici jsou 2 lůžkové pokoje s vl.soc. zařízením, Tv+sat.,rádio. 2 propojené pokoje - kapacita 4 lůžka - vybavení - TV+sat, soc.zařízení. Apartmá - 2 samostatné 2 lůžkové pokoje - kuchyňka s lednicí, var. konvicí, prostor pro posezení s přáteli s TV+sat., šatna, soc.zařízení. Celková kapacita 13 osob. K dispozici jsou 2 garáže, dále parkování bezplatné a bezpečné před pensionem. Příjemné je posezení na terase pensionu. Hostům podáváme snídani - i pro vegetariány. Pension má celoroční provoz.

Ceny

Apartmán 1.800 Kč
Přistýlka 300 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Snídaně 60 Kč
Dvoulůžkový pokoj 950 Kč
Třílůžkový pokoj 1.500 Kč

Snídaně v ceně


Osoba/ noc 450,- Kč, se snídaní 510,- Kč. Dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou 500,- Kč. 2 osoby 900,- Kč. Apartmán - 4 osoby 1800,-Kč, 3 osoby 1500,-Kč, 2 osoby 1200,-Kč. Snídaně dle dohody.

Služby

Garáže
Připojení k internetu
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Nekuřácké pokoje
Recepce non-stop
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat
Pokojový servis non-stop
Rodinné pokoje
Úschovna zavazadel

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 13
Dvoulůžkové pokoje 6
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Tenisový kurt
Běžkařské stopy
Golf
Kulečník, billiard
Rybolov
Vodáctví, lodě
Bowling, kuželky
Jachting, windsurfing
Lyže, snowboard
Sportovní hala
Volejbalový kurt
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Půjčovna kol
Squash

Okolí

Český Krumlov je bohatý na historické a kulturní památky a je oblíbeným místem domácích i zahraničních návštěvníků. Jde o ideální místo pro návštěvu řady zajímavých památek v okolí - zámek Hluboká n.Vlt., hrad Rožmberk, klášter Zlatá Koruna, klášter Vyšší Brod, ale i rekreační oblasti Lipenska, velkým zážitkem je turistika, cykloturistika, houbaření a celá řada letních i zimních aktivit, které lze v Č.Krulmlově a jeho okolí realizovat. /Koupání, sjíždění Vltavy, půjčovna lodí, kol, jezdectví, turistika, aj. Zajímavá je návštěva hory Kleť s hvězdárnou a restaurací,kterou lze navštívit pěšky i lanovkou.Mimořádným zážitkem je návštěva otáčivého hlediště divadla v Č.Krumlově, ale i návštěva muzei, galerií, výstav a jiných kulturních akcí, které jsou pořádány - Mezinárodní hudební festival, klavírní koncerty, různé slavnosti - např. Slavnosti pětilisté růže,které se pořádají každým rokem, Václavské slavnosti a celá řada dalších kulturních a společenských akcí.

Mapa

Centrum 500 m Autobus 200 m Vlak 400 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Závodský: kontakty

Telefon: +420 380 715 640
+420 776 645 342