Pension Závodský, Český Krumlov

Českobratrská 57, Český Krumlov, 38101

od 900 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 500m
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Pension rodinného typu, kapacita 13 lůžek - 2lůžkové pokoje, propojené pokoje,apartmá. Klidné prostředí, 7 min. od centra, 7 min. vlakové nádraží,celoroční provoz. Pokoje s vl. soc. zařízením, TV+sat. Apartmá - 2 samostatné pokoje, kuchyňka, prostor pro posezení, šatna, soc.zařízení.Podáváme snídaně /i pro vegetariány/ . K dispozici 2 garáže.

Další informace

Pension je situován 7 minut od centra historického jádra Č.Krumlova - města UNESCO. Klidné prostředí - k dispozici jsou 2 lůžkové pokoje s vl.soc. zařízením, Tv+sat.,rádio. 2 propojené pokoje - kapacita 4 lůžka - vybavení - TV+sat, soc.zařízení. Apartmá - 2 samostatné 2 lůžkové pokoje - kuchyňka s lednicí, var. konvicí, prostor pro posezení s přáteli s TV+sat., šatna, soc.zařízení. Celková kapacita 13 osob. K dispozici jsou 2 garáže, dále parkování bezplatné a bezpečné před pensionem. Příjemné je posezení na terase pensionu. Hostům podáváme snídani - i pro vegetariány. Pension má celoroční provoz.

Ceny

Snídaně 60 Kč
Přistýlka 300 Kč
Dvoulůžkový pokoj 900 Kč
Apartmán 1.800 Kč
Třílůžkový pokoj 1.500 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč

Snídaně v ceně


Osoba/ noc 450 Kč, se snídaní 510 KčDvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou 500 Kč. 2 osoby 900 KčApartmán - 4 osoby 1800 Kč, 3 osoby 1500 Kč, 2 osoby 1200KčSnídaně dle dohody.

Služby

Garáže
Nekuřácké pokoje
Pokojový servis non-stop
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Rodinné pokoje
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Úschovna kol, lyží
Úschovna zavazadel

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 13
Dvoulůžkové pokoje 6
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Bowling, kuželky
Běžkařské stopy Cyklostezky
Fitness, posilovna Golf
Jachting, windsurfing Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero Kulečník, billiard
Lyže, snowboard Půjčovna kol
Půjčovna lodí Rybolov
Sportovní hala Squash
Tenisový kurt Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Český Krumlov je bohatý na historické a kulturní památky a je oblíbeným místem domácích i zahraničních návštěvníků. Jde o ideální místo pro návštěvu řady zajímavých památek v okolí - zámek Hluboká n.Vlt., hrad Rožmberk, klášter Zlatá Koruna, klášter Vyšší Brod, ale i rekreační oblasti Lipenska, velkým zážitkem je turistika, cykloturistika, houbaření a celá řada letních i zimních aktivit, které lze v Č.Krulmlově a jeho okolí realizovat. /Koupání, sjíždění Vltavy, půjčovna lodí, kol, jezdectví, turistika, aj. Zajímavá je návštěva hory Kleť s hvězdárnou a restaurací,kterou lze navštívit pěšky i lanovkou.Mimořádným zážitkem je návštěva otáčivého hlediště divadla v Č.Krumlově, ale i návštěva muzei, galerií, výstav a jiných kulturních akcí, které jsou pořádány - Mezinárodní hudební festival, klavírní koncerty, různé slavnosti - např. Slavnosti pětilisté růže,které se pořádají každým rokem, Václavské slavnosti a celá řada dalších kulturních a společenských akcí.

Mapa

Centrum 500m Autobus 200m Vlak 400m
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pension Závodský: kontakty

Telefon: 380 715 640
+420 776 645 342