Předchozí
Další

Penzion Anička, Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách 105, Deštné v Orlických horách, 51791

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Prostorný penzion je ideálním místem pro rodinnou rekreaci a hromadné akce jako jsou školení, firemní večírky a školy v přírodě.

Další informace

Prostorný penzion je ideálním místem pro rodinnou rekreaci i hromadné akce jako jsou školení, firemní večírky a školy v přírodě. K dispozici je velká terasa, kde je v létě příjemné posezení v letní restauraci. V areálu je i velké parkoviště a prostory pro venkovní grilování na ohništi s posezením , kde si můžete opéct selátko nebo vyudit klobásky.
Dětské hřiště a oplocené hřiště na míčové hry umožní vám i vašim dětem bezstarostné sportování.

Zimní a letní rodinná rekreace
Školy v přírodě
Zimní lyžařské kurzy
Školení jednodenní i vícedenní s ubytováním
Firemní akce
Abiturientské srazy
Rauty
Oslavy

Vybavení penzionu

Jídelna s vlastní domácí kuchyní. Jídelna disponuje 48 místy u 12-ti stolů s dětským koutkem, kulečníkem, šipkami, velkou TV, satelitem, DVD, promítacím plátnem a projektorem. Zde je možno provádět prezentace a školení.

Apartmány jsou komfortně zařízené s nově vybudovaným vlastním sociálním zařízením.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč
Snídaně 80 Kč
Plná penze 240 Kč
Polopenze 160 Kč

Služby

Dětský koutek
Připojení k internetu
Terasa
Konferenční možnosti
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Balkón
TV
Kuchyňka
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Restaurace

Stravování

Apartmány jsou vybavené vlastní kuchyňkou, kde si můžete připravit jídlo nebo můžete využít naši domácí kuchyni a vybrat si z chutného jídelníčku.

Bar

Točené pivo, bohatý výběr nealkoholických a alkoholických nápojů, velký výběr vín. Otevřeno denně. 

Snídaně. Formou bufetu od 8-10h. 
Obědy. Polévka a hlavní jídlo 11-13h. 
Večeře. Vždy teplá večeře se zákuskem nebo salátem. 17:30-19h.
Možnost objednání jídla z našeho minutkového menu.

Firemní akce

S výhodou můžete přijmout nabídku na rezervaci celého penzionu pro svatební hostiny, oslavy, rauty, školení, večírky, abiturientské srazy a pod.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna

Okolí

 Cyklistika

V okolí Orlických hor můžeme najít velké množství upravených cyklostezek. K dispozici jsou pro turisty tzv. cyklobusy. Provoz autobusů pro turisty a cyklisty do Orlických hor je zajišťován hned třemi autobusovými dopravci.Přeprava cyklistů na hřebeny Orlických hor, provoz o víkendech od června do září. Linky z Náchoda, Josefova a Jaroměře do Deštného v Orlických horách a z Nového Města nad Metují do Pekla (Jestřebí), další trasy pokrývají širokou oblast Podorlicka.

Běžkařské tratě
Hlavní páteřní trasou je z velké části Jiráskova stezka vedoucí po hřebenech Orlických hor kolem nejvyššího vrcholu Velké Deštné. Na této trase se můžou běžkaři vydat po značených trasách na okruhy, které nabízí mnoho zajímavostí a to přírodních jako třeba Bukačka, anebo kulturních kde stojí za to navštívit například pevnost Hanička, Kunštátskou kapli na hřebenech Orlických hor nebo kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově
Turisté mohou využít i hraničních přechodů do Polska pro motoristy v Orlickém Záhoří a Bartošovicích v Orlických horách, nebo pro pěší, který je třeba u Masarykovy chaty na Šerlichu, kde se návštěvníci můžou i dobře nasytit. V Polsku lze využít upravovaných tratí napojených na běžecké tratě u nás a nebo uzavřených okruhů. Běžecké tratě jsou upravovány dvakrát týdně a tam, kde to lze, je vedle sebe jedna trať na klasiku a druhá pro bruslaře. Bruslaři nejvíce ocení okruhy v Orlickém Záhoří, které jsou na bruslení nejvhodnější a jako bruslařské jsou upravovány.
Trasy jsou značené směrovkami oranžové barvy s uvedením kilometrů do cíle a na nástupních místech jsou i velkoplošné mapy.

Sjezdové lyžování
Spolu s Říčkami je Deštné nejznámnější lyžařské středisko Orlických hor. Firma SPORTprofi, s.r.o., provozuje v Deštném 6 vleků o přepravní kapacitě 5300 osob za hodinu se společným odbavovacím systémem. V areálu MARTA I. se nacházejí tři vleky, sedačková lanovka a tři sjezdovky, na MARTĚ II. tři vleky, dvě sjezdovky a snowpark. Oba areály jsou propojeny turistickou sjezdovkou č. 3. 

Souhrnná délka plně zasněžovaných sjezdovek činí 4 km. Parkovací plochy zdarma s kapacitou až 600 vozidel se nacházejí v bezprostřední blízkosti vleků. V oblasti Marty II. najdete lyžařskou školu se dvěma vlastními provazovými vleky, ski servis a půjčovnu lyží a výstroje. Večerní lyžování na Turistické sjezdovce (areál Marta I.) a vlek B (kotva) každý den vždy v čase od 18.00 do 21.00 hod.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Anička: kontakty

Telefon: +420 606 642 253