Předchozí
Další

Penzion Belbar, Zlín

Pančava 401, Zlín, 76001

od 650 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion se nachází ve východní lokalitě krajského města Zlín, u výpadovky na Vsetín. Pokoje dvoulůžkové s vlastním sociálním vybavením, tří a čtyřlůžkové apartmány( dva pokoje) s vlastním soc.zařízením řešeny ve dvou výškových úrovních (mezonety)

Další informace

Rodinný penzion BelBar se nachází v krajském městě Zlíně, v městské části Příluky, u hlavní silnice směrem na Vsetín a nabízí ubytování za velmi příznivé ceny v devíti dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích, z nichž každý je vybaven samostatným sociálním zařízením s WC a sprchovým koutem, dále televizí a bezplatným Wi-Fi připojením na internet. Tří- a čtyřlůžkové pokoje jsou koncipovány jako apartmá se samostatnou obytnou místností a oddělenou ložnicí.

V přízemí penzionu mají naši hosté možnost příjemně posedět v baru nebo v letních měsících na venkovní zahrádce. Prostor baru s třiceti místy k sezení je rovněž vhodný k pořádání rodinných oslav, firemních prezentací a školení. Parkoviště pro osobní auta hostů je přímo před penzionem.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 1.350 Kč
Snídaně 75 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Třílůžkový pokoj 1.100 Kč
Jednolůžkový pokoj 650 Kč

Služby

Bar
Restaurace
Zahrada
Parkoviště
Společenské prostory
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 23
Třílůžkové pokoje 3
Čtyřlůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 5

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Kapacita baru cca 30míst k sezení. Otevírací doba 12-24hod., každý den.

Kongresové možnosti

Fax

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Sportovní hala
Kulečník, billiard
Tenisový kurt
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží

Okolí

Zlín a okolí se může pochlubit řadou cenných přírodních lokalit, soustředěných zejména v přírodních parcích Želechovické paseky, Hostýnské vrchy a Vizovické vrchy. Milovníci přírody a cizokrajných zvířat jistě ocení návštěvu jedinečné zoologické zahrady ve Zlíně. Po krásách přírody, ale také památek Zlína a okolí zájemce provede hustá síť cyklotras a značených tras pro pěší.

Asi nejvíce Zlínsko proslavily památky moderní funkcionalistické architektury. Před druhou světovou válkou vznikl v oblasti Zlína a Otrokovic ojedinělý urbanistický komplex, jehož symbolem se stal zlínský mrakodrap. Ze starších památek připomeňme zříceninu hradu Lukov, hrad Malenovice, zámky Lešná a ve Vizovicích, kostel v Tečovicích, poutní kostel ve Štípě nebo Mikuláštíkovo fojtství v Jasenné.

Zlín je kulturním centrem regionu, lze zde navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy a Obuvnické muzeum. Působí tu také Krajská galerie umění, Filharmonie Bohuslava Martinů i Městské divadlo spolu s Malou scénou. Nabídka kulturních akcí regionu je velmi pestrá, nechybí v ní divadelní festival, festival klasické hudby, festival filmů pro děti a mládež ani lidové slavnosti.

Možnosti prožití příjemné dovolené doplňuje řada dobře vybavených sportovišť, lázně v Kostelci s golfovým hřištěm nebo stezka zdraví ve zlínských lesích. Zimní dovolenou lze prožít na sjezdovkách nebo běžkách v Hostýnských a Vizovických vrších.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Belbar: kontakty

Fax: +420 577 456 151
Mobil: +420 777 348 276

Mapa

Autobus 20 m Vlak 50 m