Předchozí
Další

Penzion Blanka, Železná Ruda

Belvederská 339, Železná Ruda, 34004

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 250 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Zveme Vás do našeho rodinného penzionu v klidném místě, pouhých 200 m nad centrem Železné Rudy. Jsme příznivci turistiky i lyžování, rádi Vám poradíme s výběrem Vašich zimních i letních túr a výjezdů na kole a na běžkách. V sousedních národních parcích Šumava a Bayerischer Wald jsou nekonečné možnosti pro milovníky pobytu ve zdravé přírodě a pro relaxaci návštěvníků všech věkových kategorií po celý rok.

Další informace

Penzion má dva dvoulůžkové pokoje a dva dvou až třílůžkové pokoje s balkónem . Všechny pokoje jsou s příslušenstvím. Penzion má vlastní parkoviště vedle objektu. Pro návštěvníky je připravena servírovaná snídaně ve společenské místnosti. K dispozici je i lednice , ubytovaní si mohou v kuchyňce  uvařit čaj nebo kávu. V létě je možno k posezení využít terasu penzionu, tak i okolní zahradu, odkud je fantastický výhled na dominantu celého Železnorudska – Velký Javor.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 350 Kč
Snídaně 50 Kč
Třílůžkový pokoj 350 Kč

při krátkodobém pobytu na 1 a 2 noci účtujeme příplatek 50,- Kč na osobu, ceny neobsahují místní poplatky (rekreační poplatek a lůžkovou kapacitu) městu,

Služby

Parkoviště
Zahrada
Připojení k internetu
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 10
Dvoulůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Rybolov
Jezdectví, koně
Squash

Okolí

Asfaltové lesní silničky bez provozu jsou ideální jak pro cyklisty v létě, tak v zimě pro lyžaře, v oblasti Železnorudska je na 100 km udržovaných běžeckých stop, 30 km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti. Lyžovat se nechá zpravidla již od konce listopadu až do konce března. Vrcholy Pancíře nad Železnou Rudou a Velkého Javoru lze navštívit nejen po svých, ale i lanovkami. Autem se během necelé hodiny dostanete i na významná vzdálenější místa, například na hrady Kašperk, Velhartice a Rabí. Pro poznávaní krás Šumavy lze využít i železniční nebo autobusovou dopravu. V letních měsících vyjíždí denní autobus k zajímavým místům v Národním parku Šumava.

Mapa

Centrum 250 m Autobus 500 m Vlak 800 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Blanka: kontakty

Telefon: +420 376 397 340
Mobil: +420 606 303 627