Penzion Celnice, Mařenice

Dolní Světlá 133, Mařenice, 47157

od 330 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Nabízíme celoroční ubytování v Lužických Horách. V 1. patře jsou 2, 4 a 8 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením a ve 2. patře jsou dva 4 lůžkové apartmány. Možnost pořádání svateb a oslav. Vhodné pro školení, sportovní soustředění a školy v přírodě.

Další informace

Penzion Celnice se nachází v srdci Lužických hor v malebné vesnici Dolní Světlá nedaleko města Cvikov. Lužické hory jsou pohraniční pohoří, ležící zhruba uprostřed mezi Děčínem a Libercem v severních Čechách. Malá část pohoří se nachází na území Německa (Zittauer Gebirge). Lužické hory jsou i přes svou malou rozlohu jsou zajímavé v každou roční dobu a je až s podivem, kolik turistických pozoruhodností lze zde objevit. 

Penzion CELNICE je vyhlášený svou výbornou domácí kuchyní. Ubytování nabízíme včetně snídaně, v případě zájmu je možné dokoupit polopenzi či plnou penzi.

Penzion je vhodný pro pořádání různých oslav, svateb, narozenin, je možné ho využít jako školicí zařízení pro firmy či soustřeedění pro sportovní kluby.


Ubytování:
Penzion Celnice nabízí ubytování v krásné přírodě Lužických hor ve dvou dvoulůžkových, dvou čtyřlůžkových, dvou šestilůžkových pokojích a jednom osmilůžkovém pokoji, kde jsou čtyři palandy. Tyto pokoje se nacházejí v prvním patře našeho penzionu se společným sociálním zařízením na patře. 
Druhé, podkrovní parto nabízí nově zrekonstuované pokoje, každý má své vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou 2x dvoulůžkový a 2x čtyřlůžkový apartmán.
Pro bližší představu si prosím pusťte Virtuální prohlídku
 penzionu Celnice .
Před domem je příjemné posezení na zahrádce s možností občerstvení. 
Penzion Celnice nabízí výbornou domácí kuchyni. Ubytovaní nabízíme včetně snídaně, v případě zájmu nabízíme možnost polopenze či plné penze. Je možnost zde pořádat oslavy, svatby, narozeniny. Penzion je vhodný i jako školící zařízení pro firmy či soustředění pro sportovní kluby. 
Vzhledem ke kvalitě ovzduší ve Světlé, v sousedním německém Jonsdorfu
 a obecně v Lužických horách, nabízíme ozdravné pobyty včetně škol v přírodě.


Ceny

Cena za osobu 330 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Zahrada
Parkoviště
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 2
Dvoulůžkové pokoje 4
Šestilůžkové pokoje 2
Osmi a více lůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace


Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Lyže, snowboard
Koupání řeka, jezero Běžkařské stopy
Bazén vnitřní Bazén venkovní
Bowling, kuželky Jezdectví, koně
Golf Tenisový kurt

Okolí

V letních měsících si v Lužických horách přijdou na své turisté, cyklisté a houbaři. Několik set metrů za penzionem Celnice začíná naučná stezka obnoveným mokřadëm "Brazilka". V teplých dnech doporučujeme využít přírodní přehradu Naděje. K dispozici je také zahrada či ohniště. V zimních měsících můžete využít nedaleké středisko Skiareál Luž se dvěma sjezdovkami, snowparkem a nočním lyžováním. V okolí je spusta běžeckých tras.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Celnice: kontakty