Předchozí
Další

Penzion Černý kůň, Hradec Králové

Pražská třída 88/77, Hradec Králové, 50004

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Vítejte na stránkách Penzionu a Restaurace Černý kůň Hradec Králové, který je vždy připraven Vám poskytnout ubytování a stravování k Vaší maximální spokojenosti. Penzion a restaurace se nachází v blízkosti nově zbudované dálnice D11 do Hradce Králové. Hradec Králové má velice významnou polohu jak pro Vaše obchodní cesty tak pro odpočinek v podobě poznávání hradů a zámků. Kraj disponuje rozvinutou sítí cyklostezek s optimální náročností.

Další informace

-Disponujeme maximální ubytovací kapacitou 25 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkami. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, barevnou televizí se satelitem, telefonem, wi-fi přístupem na internet a zdarma parkováním auta v zabezpečeném objektu Penzionu. - Pro všechny hosty je zdarma pro zpříjemnění pobytu připravena snídaně formou studeného bufetu a to vždy od 7 do 9 hodin. - Nově nabízíme k dlouhodobějšímu pobytu jeden jednolůžkový pokoj s kuchyňským koutem, včetně vybavení.U tohoto pokoje je minymální délka pobytu 4 noci -Hradec Králové má velice významnou polohu jak pro Vaše obchodní cesty tak pro odpočinek v podobě poznávání hradů a zámků v okolí a velice rozvinutou síť cyklo stezek s optimální náročností. Podrobnější informace o východních Čechách získáte na portálu www.vychodnicechy.cz.

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště hlídané
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 25

Vybavení pokojů

Minibar
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Restaurace

- Příjemné posezení v restauraci s nezaměnitelným interiérem začátku 20 století se nachází 3 km od centra Hradce Králové - Jídelní lístek naší restaurace obsahuje mezinárodní a českou kuchyni naší s poledním meny ze kterého si vybere to pravé každý z Vás. - Naše restaurace a salónek jsou také vhodné pro pořádání jakékoliv slavnostní příležitosti ať už svatby, oslavy, obchodních akcí, smutečních hostin atd. - Pro všechny hosty je zdarma volné parkování auta na parkovišti penzionu. - Restaurace otevřena od pondělí až soboty a to od 10:30 do 23:00.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Tenisový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Černý kůň: kontakty

Mobil: +420 776 331 016
Fax: +420 495 512 930
WWW: www.cernykun.com/cs/

Mapa