Předchozí
Další

Penzion Čtrnáctka, Rataje nad Sázavou

náměstí Míru 14, Rataje nad Sázavou, 28507

od 500 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Ubytujte se v Penzionu Čtrnáctka, zařízeném ve stylu 30. let minulého století. V Ratajích nad Sázavou se nachází zámek, hrad Pirkštejn, na jehož věž se můžete dívat z naší zaharádky, nebo Klub Pivovárek, kde se konají víkendové kulturní akce. Penzion má kapacitu až 11 míst.

 

Další informace

Penzion je možné pronajmout na Vaše vlastní akce jako celý objekt - oslavy, školení, večírky, rauty apod. K dispozici je šest dvou až třílůžkových pokojů, kuchyňka, prostorná zahrada a parkovací stání přímo před objektem. Penzion disponuje barem s vlastním výčepem v přízemí (bar je otevřený pouze po předchozí domluvě).

Penzion je kompletně rekonstruovaný ve stylu 30. let minulého století s možností ubytování až 11 osob ve dvou apartmánech a jednom dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky.

Dům je patrový, v přízemí se nachází bar s výčepem a společenskou místností. Na druhé straně chodby je hostům k dispozici vybavená kuchyň. Penzion má soukromou prostornou zahradu s grilem a s výhledem na hrad Pirkštejn.

V patře se nachází pokoje. Celková kapacita je 11 míst - jeden dvoulůžkový samostatný pokoj a dva apartmány s čtyřmi až pěti lůžky.

Penzion je kompletně nekuřácký. V celém objektu je možnost příjmu Wi-Fi. 

Ceny

Cena za osobu 500 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč
Jednolůžkový pokoj 550 Kč

Ceny se řídí výhradně ceníkem na internetových stránkách penzionu www.penzion-rataje.eu. Možnost slev a výhod při naplnění celého penzionu. Psi pouze po předchozí domluvě.

Služby

Konferenční možnosti
Terasa
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 11
Třílůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 4
Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Pódium
Šatna
Osvětlení
Pódium
Zpětný projektor
Plátno
Připojení k internetu

Firemní akce

Nabízíme pronájem malé místnosti s barem pro teambuildingové akce či pronájem velkého sálu (kapacita až 200 lidí) s dataprojektorem.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Rybolov
Jezdectví, koně
Vodáctví, lodě
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí

Okolí

Penzion se nachází v Ratajích nad Sázavou ve Středních Čechách, v nádherném kopcovitém povodí řeky Sázavy, obklopeném hlubokými lesy. V obci je obchod, fotbalové a volejbalové hřiště, jezdecká stáj, v létě možnost koupání v řece, výletů na kole a návštěv památek. Je zde dobré spojení z Prahy po dálnici D1 (45 min). V okolí je mnoho památek - hrad Pirkštejn, zámek Rataje nad Sázavou, Klášter Sázava, hrad Český Šternberk, chrám sv. Barbory v Kutné Hoře a mnoho dalších. 

Mapa

Autobus 200 m Vlak 1 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Čtrnáctka: kontakty

Telefon: +420 721 292 490
+420 721 971 323