Penzion Elektra, Bechyně

Bechyně, Parkány 537, Bechyně, 39165

od 690 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 100m
Možnost koupání
Domácí zvířata
Kontaktovat

O nás

Nabízíme ubytování v prostorných, stylově a pohodlně zařízených pokojích. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinná apartmá. Každý pokoj má svou terasu/balkon s nádherným výhledem a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, možnost připojení na internet přes WiFi.

Další informace

Váš klid při pobytu je zajištěn diskrétní polohou objektu. Přestože se nachází v samém srdci města, jeho umístění mimo dopravní cesty a v sousedství zahrad nad romantickým údolím řeky Lužnice Vám poskytne ten pravý komfort nerušeného odpočinku. 

K dispozici je jídelna, kavárna a pohodlná společenská místnost s TV + SAT, DVD. V letním období terasa s výhledem na zahrady a řeku Lužnici. U objektu je soukromé parkoviště. Myslíme také na ty nejmenší i Vaše psí mazlíčky.

Lázně Bechyně jsou zaměřeny především na pohybový aparát.

Vynikají svými slatinnými koupelemi, které pomáhají při pohybových obtížích, pooperačních nebo poúrazových stavech pohybového aparátu.

V případě Vašeho zájmu jsme schopni s nimi zajistit lázeňské procedury, masáže koupele a terapie. Objednávky prosíme nejméně 14 dní dopředu.

Ceny

Snídaně 150 Kč
Přistýlka 390 Kč
Jednolůžkový pokoj 790 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 690 Kč

Snídaně v ceně


V ceně ubytování je vydatná snídaně.Ceny jsou kalkulovány včetně DPH a všech poplatků.Ceny zde uvedené jsou ceny

Služby

Masáže
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Restaurace

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Stravování hostů zajišťujeme  přímo v objektu penzionu. Hosté mohou využít kavárny s restauračním provozem. Nemáme stálý jídelní lístek, vždy vaříme z čerstvých sezonních surovin. Naši specialitou jsou ryby, steaky na grilu a zvěřina.  A samozřejmě domácí deserty!

Sportovní možnosti v okolí

Jezdectví, koně Minigolf
Půjčovna lodí Squash
Tenisový kurt Vodáctví, lodě
Bazén venkovní

Okolí

Ve městě Bechyně se nachází zámek s možností prohlídky, klášter, kostel se zvonicí, unikátní Křižíkova čtvrť, most přes Lužnici zvaný Bechyňská Duha, starý židovský hřbitov, parky a upravená veřejná prostranství. Výstavy, akce a další jsou průběžně zveřejňovány. Procházka městem jistě potěší každého. Okolní lesy a mírně zvlněná krajina je ideální pro bezpečnou turistiku na kolech i pěšky. Rybáři a vodáci mohou využít klidu a nedotčené přírody v okolí řek Smutná a Lužnice, které protékají Bechyní.
Rodiče s dětmi ocení v letních měsících místní plovárnu, hřiště minigolfu a veřejná dětská hřiště.

Mapa

Centrum 100m Autobus 300m
Velká mapa

Penzion Elektra: kontakty

Telefon: 381 214 652
Mobil: 725 028 218