! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Elektra, Bechyně

Parkány 537, Bechyně, 39165

od 920 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 100 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování v prostorných, stylově a pohodlně zařízených pokojích. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinná apartmá. Každý pokoj má svou terasu/balkon s nádherným výhledem a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, možnost připojení na internet přes WiFi.

Další informace

Váš klid při pobytu je zajištěn diskrétní polohou objektu. Přestože se nachází v samém srdci města, jeho umístění mimo dopravní cesty a v sousedství zahrad nad romantickým údolím řeky Lužnice Vám poskytne ten pravý komfort nerušeného odpočinku. 

K dispozici je jídelna, kavárna a pohodlná společenská místnost s TV + SAT, DVD. V letním období terasa s výhledem na zahrady a řeku Lužnici. U objektu je soukromé parkoviště. Myslíme také na ty nejmenší i Vaše psí mazlíčky.

Lázně Bechyně jsou zaměřeny především na pohybový aparát.

Vynikají svými slatinnými koupelemi, které pomáhají při pohybových obtížích, pooperačních nebo poúrazových stavech pohybového aparátu.

V případě Vašeho zájmu jsme schopni s nimi zajistit lázeňské procedury, masáže koupele a terapie. Objednávky prosíme nejméně 14 dní dopředu.

Ceny

Domácí mazlíček 150 Kč
Přistýlka 600 Kč
Dvoulůžkový pokoj 920 Kč
Snídaně 165 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.050 Kč

Snídaně v ceně


V ceně ubytování je vydatná snídaně.Ceny jsou kalkulovány včetně DPH a všech poplatků.Ceny zde uvedené jsou ceny za osobu a noc za více nocí.

Služby

Masáže
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště uzavřené
Služba praní
Zahrada
Připojení k internetu
Terasa

Vybavení pokojů

Balkón
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Restaurace

Stravování hostů zajišťujeme  přímo v objektu penzionu. Hosté mohou využít kavárny s restauračním provozem. Nemáme stálý jídelní lístek, vždy vaříme z čerstvých sezonních surovin. Naši specialitou jsou ryby, steaky na grilu a zvěřina.  A samozřejmě domácí deserty!

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Koupání řeka, jezero
Squash
Bazén venkovní
Minigolf
Tenisový kurt
Cyklostezky
Půjčovna kol
Vodáctví, lodě
Jezdectví, koně
Půjčovna lodí

Okolí

Ve městě Bechyně se nachází zámek s možností prohlídky, klášter, kostel se zvonicí, unikátní Křižíkova čtvrť, most přes Lužnici zvaný Bechyňská Duha, starý židovský hřbitov, parky a upravená veřejná prostranství. Výstavy, akce a další jsou průběžně zveřejňovány. Procházka městem jistě potěší každého. Okolní lesy a mírně zvlněná krajina je ideální pro bezpečnou turistiku na kolech i pěšky. Rybáři a vodáci mohou využít klidu a nedotčené přírody v okolí řek Smutná a Lužnice, které protékají Bechyní.
Rodiče s dětmi ocení v letních měsících místní plovárnu, hřiště minigolfu a veřejná dětská hřiště.

Mapa

Centrum 100 m Autobus 300 m Vlak 300 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Elektra: kontakty

Telefon: +420 381 214 652
Mobil: +420 725 028 218