Ubytování u Hádlíků, Velké Pavlovice

Zelnice 68, Velké Pavlovice, 69106

od 450 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 200m
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Hádlík nabízí ubytování a vinné osvěžení ve vinařském centru Velkých Pavlovic.

Další informace

V penzionu najdete čtyři moderně zařízené apartmány s celkovou kapacitou 21 lůžek. Každý apartmán je vybaven koupelnou, WC a kuchyní. Dva jsou pro 6 (zelenej a žlutej), jeden pro 5 (červenej) a jeden pro 4 (ten modrej). V každém je jedna manželská postel a zbytek je po jednom. V přízemí jsou k dispozici 2 vinné sklepy. Jeden slouží k ochutnávkám a druhý ke skladování lahví určených pro Vaši spotřebu. V přízemí je pro Vás nachystáno posezení, kde si můžete v klidu vychutnat vína vyrobená v témže objektu.

Ubytování
1 noc je za 450kč na osobu. Ceny se trocha liší na základě obsazenosti pokoje a taky záleží na tom, kterej pokoj máte. Je ale potřeba, aby ste dycky na pokoji byli aspoň 2. Domácí mazlíček se u nás bohužel neubytuje, musíte ho nechat doma babičce. Pokud je vyžadována záloha tak je její výše stanovená na základě další komunikace většinou v ceně první noci a tato záloha je nevratná pokud rezervaci zrušíte míň jak 30 dní před příjezdem, jinak by záloha moc smyslu nenabyla. Děti do 3 let bez nároku na lůžko jsou zdarma.

Snídaně

Vzhledem k tomu, že tady máme perfektní pekárnu pár kroků od Penzionu (najdete ji přímo tady) a na pokojích sú kuchyňky tak by byla škoda Vám nabízet snídaňu a okrast Vás o zážitek potěšit Vaše chuťové buňky místním čerstvým pečivem bez éček. Bohužel néni otevřená v nedělu, tak je potřeba na to myslet už v sobotu ráno. Od pondělka do soboty sů ale otevřený potraviny Ištvánek anebo potom aj v nedělu tušim do 11 obchoďák COOP. Kafe a čaj máte stejně furt k dispozici zadarmo tak to máte komplet a za pár kaček. Jen to chce ráno vyslat zodpovědného člena výpravy :-) 

Posezení večer

Když si chcete sednout večír s přáteli tak možete v presúzu. Je to tak na 4 hodiny, podívali by sme se do sklepa, pokoštovali pár vzorků z beček, pak sedli a povečeřali - jednou teplou večeřu a potom až vyhládne tak eště jednu, ale studenou. Vína možete vypit co kdo chce nebo snese. Každýho to bude stát 900kč a je potřeba aspoň 10 lidí aby to stálo za to. 

Víno

Kdykoliv si možete vzít sami flašku vína ze sklepa dle aktuální nabídky. Pak ju akorát musíte zaplatit. Stójí od 100 korun. Všechno jsou to vína s přívlastkem vyráběny v Pavlovicích v tomto sklepě.

Všechny ceny jsou bez DPH

Ceny

Cena za osobu 450 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
WC

Restaurace

Chcete se pořádně a dobře najíst?

V Hustopečích je výborná restaurace u Špagáta, kde dobře vaří. Takže jestli si rádi pochutnáte, tak neváhejte. Opravdu to stojí za to.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bowling, kuželky
Cyklostezky Fitness, posilovna
In-line bruslení Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard Lyžařská škola
Lyže, snowboard Létání
Motokáry Půjčovna kol
Půjčovna lodí Půjčovna lyží
Rybolov Solárium
Sportovní hala Squash
Střelnice Tenisový kurt
Vodáctví, lodě Volejbalový kurt

Okolí

Možete jet někam na kole.
Přímo pod okny Vám vedou 3 cyklostezky - Velkopavlovická, Krajem André a Modré Hory. Vedou až na Vrbicu, kde mají pěkný pískovcový sklepy.
Kousek je to taky do Lednice, na Pálavu nebo na Nový Mlýny si trochu zajezdit na windserfu.

Nebo trochu potrápit tělo?
Ve Velkých Pavlovicích můžete využít nově zbudovaných tenisových kurtů u hřiště (nebo ten v Zemědělském družstvě - povrch je něco mezi antukou a Wimbledonem), kopupák je v Němčičkách nebo v Hustopečích, na squash můžete do Rakvic, bowling je v Pavlovicích a na lyže se dá jet do Němčiček, ale jenom v zimě. V létě to není úplně ono.

Je libo do zahraničí?
Za pul hoďky jste ve Svoboné spolkové republice Kraví hora a Rakousko je coby kamenem dohodil a zbytek na kole dojel.

Mapa

Centrum 200m Autobus 300m Vlak 700m
Velká mapa

Ubytování u Hádlíků: kontakty