Penzion Horváth, Křemže

Chlum 145, Křemže, 38203

od 520 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme Vám ubytování v luxusních čtyřhvězdičkových pokojích, které jsou standardně vybaveny. Všechny naše pokoje mají balkon s nádherným výhledem do krajiny, dále jsou vybaveny koupelnou, WC a TV. Prostory penzionu jsou nekuřácké. Možnost připojení k internetu přes Wi-fi. Pro děti je u penzionu malé dětské hřišťátko. Naši hosté mohou v letních měsících využívat náš soukromý krytý, sluncem vytápěný bazén na vlastní zodpovědnost.

Další informace

Chráněná krajinná oblast Blanský les nabízí možnosti bohatého sportovního vyžití, ale především plnohodnotného odpočinku v krásné přírodě. Možnost agroturistiky, cykloturistiky a pěších výletů je zde velmi bohatá. V malebném okolí je možné plnohodnotně relaxovat.

K dispozici je u nás také zastřešený, solárně vytápěný bazén s venkovní teráskou a lehátky k relaxaci. Rádi Vám u nás také uspořádáme firemní akci, svatbu, narozeninovou či jinou oslavu.

SLUŽBY PENZIONU HORVÁTH

  • pořádání firemních akcí
  • kongresová místnost pro 42 lidí vybavená audiovizuální technikou, barem a veškerým ostatním příslušenstvím
  • pořádání svatebních hostin
  • pořádání narozeninových a jiných oslav (Vánoce, Silvestr)
  • vyjížďky na jachtě po Lipenské přehradě

    .   parkoviště pro až 15 vozů

Ceny

Jednolůžkový pokoj 585 Kč
Dvoulůžkový pokoj 520 Kč

Snídaně v ceně


Ceny upřesněny na webových stránkách : www.penzion-horvath.com, ceny jsou za více jak 1 noc. Za 1 noc příplatek 115,- Kč osoba/1 noc, v sezóně červen-září neub

Služby

Dětský koutek
Zahrada
Terasa
Parkoviště
Restaurace
Bazén
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 23
Třílůžkové pokoje 2
Čtyřlůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 4

Vybavení pokojů

Balkón
TV
Vlastní koupelna
WC

Firemní akce

Umožníme Vám pořádání firemních školení, prezentací, rautů, oslav a svateb - k této příležitosti máme kongresovou halu s kapacitou 42 osob vybavenou audiovizuální technikou, barem a veškerým ostatním potřebným příslušenstvím.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Pro milovníky sportu - je v okolí penzionu připraveno velké množství upravených cyklostezek s možností využití cyklovlaků a cykloautobusů, které Vás svezou zpět do Českých Budějovic, Českého Krumlova nebo Mříčí (3km od penzionu). Cyklostezka z Kleti do Hluboké nad Vltavou vede přímo kolem penzionu. Milovníci vodních sportů si zde také přijdou na své, 40 km od nás se nachází vodní nádrž Lipno, kde je možné provozovat veškeré vodní sporty a je zde k dispozici půjčovna všech potřebných pomůcek.

Mapa

Autobus 100m Vlak 5km
Velká mapa

Penzion Horváth: kontakty

Telefon: 380 741 379
777 266 040
Mobil: 777 601 761