! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Iveta, Jičín

Jiráskova 47, Jičín, 50601

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 180 m
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabídka ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlek. K dispozici je krb, internet, úschovna kol a stolní tenis.

Další informace

Penzion se nachází v klidném prostředí v centru města Jičína. Na pokojích není slyšet hluk ze silnice. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením a plně vybavenou kuchyňkou. V létě je tu možnost pěší a cykloturistiky v krásném okolí Českého ráje se spoustou památek. K dispozici je úschovna kol, stolní tenis. Za mírný poplatek si můžete posedět u kamenného krbu - dřevo je v ceně poplatku. Na přání zákazníka můžeme pro miminko připravit dětskou postýlku. INTERNET - možnost připojení na každém pokoji přes Wi-Fi ZDARMA, kabel zapůjčíme. V případě zájmu po domluvě pro Vás dojedeme zdarma na autobusové či vlakové nádraží. Možno snídaně v 50m vzdálené restauraci formou švédských stolů.

V chladných měsících se zimy bát nemusíte! Dřeva je dost! Kapacita penzionu je 16 lůžek a 1 přistýlka. V penzionu jsou 2 pokoje STANDARD a 2 pokoje LUX. Všechny tyto pokoje jsou 4lůžkové a NEKUŘÁCKÉ.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč

Ceník pokojů STANDARD mimo sezónu 3 noci a více 3-4 osoby.

Služby

Nekuřácké pokoje
Restaurace
Venkovní ohniště / gril
Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 16
Čtyřlůžkové pokoje 4

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Centrum 180 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Iveta: kontakty

Telefon: +420 606 333 094