Předchozí
Další

Penzion Živá Pálava, Klentnice

Klentnice 35, Klentnice, 69201

od 550 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 100 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Odložte mobil, zapomeňte na termíny a vypněte. Čeká vás jen krásná příroda, moravské víno, bazén a gril. A na děti zážitkové hřiště. Prostě pohoda. 

Představte si, co všechno se říká o Jižní Moravě - a prožijte to. Projížďky vinicemi, západ slunce na Stolové hoře, degustaci vína. Nebo si na noc ustelte v jurtě. Děti se vyřádí jako nikdy a vy si odpočinete, jak příroda káže.

Další informace

VELKÁ ATRAKTIVNÍ CHALUPA SE NACHÁZÍ NA OKRAJI OBCE KLENTNICE V NEJVYHLEDÁVANĚJŠÍ TURISTICKÉ CHRÁNĚNÉ OBLASTI PÁLAVSKÝCH VRCHŮ NA JIŽNÍ MORAVĚ, 5 KM OD VODNÍ NÁDRŽE NOVÉ MLÝNY A MUŠOVSKÝCH JEZER. JEJÍ VÝJIMEČNÁ POLOHA NABÍZÍ PŘEKRÁSNÉ VÝHLEDY NA SIROTČÍ HRÁDEK, TABULOVOU HORU A DĚVÍN.

RODINNÝ PENZION JE VELMI PROSTORNÝ A KOMFORTNĚ ZAŘÍZENÝ, APARTMÁNY I POKOJE JSOU S KUCHYŇKAMI.

V PŘEKRÁSNÉ KRAJINĚ NA ÚPATÍ PÁLAVY S VÝHLEDEM NA SIROTČÍ HRÁDEK, DĚVÍN, TABULOVOU HORU A NÁDRŽE NOVÉ MLÝNY. VINAŘSKÉ CYKLOTRASY VÁS PROVEDOU JAK MALEBNÝMI SKLÍPKY, TAK KRAJEM JIŽNÍ MORAVY S VÝLETY PO OKOLÍ LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL MIKULOV.

PENZION JE VYBAVEN VLASTNÍM BAZÉNEM, MODERNÍM VENKOVNÍM GRILEM,KAŽDÝ APARTMÁN MÁ VLASTNÍ VINOTÉKU, K DISPOZICI VINÁRNA A HISTORICKÝ VINNÝ SKLEP. 2X VELKÁ VENKOVNÍ TERASA S POSEZENÍM.

VHODNÉ I PRO RODINY S DĚTMI, KDE JISTĚ OCENÍTE DĚTSKÝ KOUTEK A PŘÍRODNÍ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ. POSEZENÍ NA TERASE U BAZÉNU A ZAHRADNÍHO GRILU, VYÚŽÍT  MŮŽETE TAKÉ PARKOVIŠTĚ A KOLÁRNU. MILOVNÍCI VÍNA JISTĚ PŘIVÍTAJÍ  VLASTNÍ VINOTÉKU, VINÁRNU A  HISTORICKÝ VINNÝ SKLÍPEK, KDE VÁM MŮŽEME PŘIPRAVIT RAUT A ŘÍZENOU DEGUSTACI. SAMOZŘEJMOSTÍ JE WI-FI A TV. RÁDI PRO VÁS USPOŘÁDÁME PRIVÁTNÍ OSLAVY, VEČÍRKY, FIREMNÍ AKCE, TEAMBUILDINGY. MOŽNOST PRONAJMOUT SI ZA ZVÝHODNĚNÝCH PODMÍNEK CELÝ PENZION. PRO NADŠENCE JE TAKÉ MOŽNOST STRÁVIT NOC V PŘÍRODĚ V PRAVÉ JURTĚ.

Ceny

Apartmán 550 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 550 Kč

Cena za pokoj 650 - 550 Kč/noc za osobu . Cena za apartmán700-550 Kč/noc za osobu. Čím delší pobyt, tím lepší cena. Mimo sezonu slevy. Při pronájmu celého penzionu, oslavy, večírky, firemní akce, teambuilding výhodné individuální podmínky.

Služby

Bazén
Parkoviště uzavřené
Terasa
Vstup domácích zvířat
Dětský koutek
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Zahrada
Parkoviště
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 28
Pětilůžkové pokoje 2
Čtyřlůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 7
Dvoulůžkové pokoje 2
Šestilůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Balkón
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
WC
Lednička
TV

Kongresové možnosti

Data projektor
TV přijímač
Plátno
Připojení k internetu

Firemní akce

Se sklenkou vína je každý teambuilding a firemní školení hned veselejší. O blahodárném vlivu pálavské přírody a poklidné atmosféry jižní Moravy ani nemluvě. Firemní akce Z tohohle školení si vaši lidé odnesou mnohem víc než jen to, jak funguje nový skladový systém. Procházka na Stolovou horu jim vlije energii do žil a večerní posezení ve vinném sklípku uvolní pracovní napětí. Teambuilding Jedna noc v jurtě rozvine týmového ducha líp, než několik let ve společné kanceláři. A až se vrátíte z výšlapu na pálavské kopce, rozpustíte zbytek starostí v mikulovském wellness a při večerní degustaci pak můžete diskutovat, které že víno z našeho vinařství chutná nejlépe. Sportovní soustředění Nejen tvrdý trénink, ale i prostředí hraje roli. A v kouzelné krajině jižní Moravy přichází forma skoro sama. Na vytrvalostní trénink vyběhnete přímo od penzionu a využít můžete i místní fotbalové hřiště nebo umělý povrch pro všechny možné míčové sporty - tenis, volejbal či malou kopanou. Za kopcem v Mikulově vám zajistíme víceúčelovou sportovní halu a pak… pak přijde wellness. Zázemí jedna báseň ubytování pro 28 osob v sedmi pokojích a apartmánech
 prostorná společenská místnost s plátnem a projektorem
 vlastní vinárna a vinný sklep s řízenou degustací a pravým jihomoravským rautem
 zahrada a dvě terasy s grilem
 venkovní bazén se slanou vodou
 nocleh v jurtě a prohlídka soběstačného domu Opido
 v blízkosti penzionu Sirotčí hrádek, Stolová hora, Klentnické menhiry, Kočičí skála
 stezky pro běhání a nenáročné túry začínají přímo u penzionu
 hned u penzionu se můžete napojit na naučnou vinařskou cyklostezku
 fotbalové hřiště a tenisové kurty s umělým povrchem přímo v obci
 víceúčelová sportovní hala v Mikulově (4 km)
 wellness Galant v Mikulově (4 km) a Aqualand Moravia (10 km)
 Přijeďte kdykoliv, postaráme se o vás. V mimosezóně od října do března navíc můžete mít celý penzion jen pro sebe, aniž byste platili za neobsazená lůžka. Pište, volejte, domluvíme se. jsme@zivapalava.cz +420 739 656 000

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Squash
Bazén vnitřní
In-line bruslení
Kulečník, billiard
Rybolov
Střelnice
Bowling, kuželky
Jachting, windsurfing
Minigolf
Solárium
Tenisový kurt
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Půjčovna kol
Sportovní hala

Okolí

Lednicko-Valtický areál – kde můžete zhlédnout nádherný zámek se zahradou a skleníkem, Apollónův chrám, Minaret, Janův hrad, Rendezvous, Belvedér, Hraniční zámek, Křivé jezero, Liščí vrch, Sirotčí hrádek, Děvín, Dívčí hrady. CHKO Pálava, zámek, obří sud a vinařská expozice v Mikulově, archeologická expozice v Dolních Věstonicích, Národní přírodní rezervace Pouzdřanská step, zámeček Lány a Pohansko v Břeclavi, výlety do Rakouska (hraniční přechod 4 km, Vídeň 65 km), výlety na Slovensko (hraniční přechod 31 km, Bratislava 109 km. Možnost koupání, rybaření, lyžování, cykloturistika, pěší turistika, jachting, houbaření, aj.

Mapa

Centrum 100 m Autobus 200 m Vlak 4 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Živá Pálava: kontakty

Telefon: +420 739 656 000
+420 603 270 707