Předchozí
Další

Penzion Klikov, Suchdol nad Lužnicí

Husova 119, Suchdol nad Lužnicí, 37805

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Vítejte na našich stránkách, nabízíme celoroční ubytování ve zcela nově zrekonstruovaném objektu v obci Klikov č.p. 119, vzdálené 4 km od Suchdola nad Lužnicí a 19 km od Třeboně a 15 km od rakouských hranic. Obec Klikov je součástí územního celku Suchdol nad Lužnicí, v samotné obci je obchod, restaurace, pošta, fotbalové hřiště s tenisovým kurtem - možnost pronájmu.

Další informace

Penzion Klikov 119 je umístěn na rozhraní Třeboňska, Novohradska a rakouského Vitorazska - toť prostor pro Vaše setkání s přáteli, rodinou, vhodná platforma pro pohodově strávené dny volna, pro duševní i fyzickou očistu těla. Ráj a pohoda pro všechny cyklisty, rybáře, houbaře, turisty, milovníky pískových jezer. Pro dnu plném aktivity Vám penzion Klikov 119 nabídne oázu klidu a relaxace a to buď v sauně anebo přímo v koupací kádi, skandinávské to specialitě, aneb koupání za každého počasí.

Kapacita penzionu:
12 lůžek, tj.3 čtyřlůžkové apartmány (1 v přízemí, 2 v 1.patře).

Každý apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením (WC a sprchový kout) a televizí. V přízemí naleznete společenskou místnost, vybavenou dostatečným množstvím deskových her, stolního fotbálku, krbovými kamny a plně vybavená kuchyň. Wi-fi připojení se nezbytnou součástí.

Součástí objektu je rovněž zahrada, kterou Vám nabízíme k relaxaci. Na zahradě je pro Vás připraveno venkovní posezení s grilem, najdou zde rozptýlení nejen Vaše malé děti – houpačky a stůl na stolní tenis. Pro odpočinek a relaxaci nabízíme za saunu a skandinávskou specialitu, tzn. koupací káď.

Penzion KLIKOV 119 jsme původně chtěli nazvat „cyklo-penzionem“, neboť ten, kdo nejede na Klikově na kole, jako by nebyl, po rovinaté až mírně zvlněné krajině najedete desítky kilometrů bez jakýchkoli obtíží.

Klikov leží v Třeboňské pánvi, CHKO Třeboňsko, obklopen borovými lesy a řadou rybníků a průzračných pískovcových jezer. Poloha je ideální pro milovníky cykloturistiky, koupání, houbaření, rybolovu, i vodáky (možnost zapůjčení kánoí pro sjezd Lužnice).

Klikov - toť obec s dlouholetou tradicí keramické výroby, z 12 dílen na Klikově a okolí, jsou nyní v provozu 3, které zachovávají původní způsob vypalování keramiky ohněm.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.300 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč

ceny sezóna: 450,- Kč osoba/noc cena sezóna: 1.500,- Kč apartmán/noc cena mimosezóna: 350,- Kč osoba/noc cena mimosezóna: 1.200,- Kč apartmán/noc

Služby

Dětský koutek
Sauna
Vstup domácích zvířat
Parkoviště uzavřené
Úschovna kol, lyží
Wellness služby
Připojení k internetu
Vířivka
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 12
Čtyřlůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Tenisový kurt
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě
Půjčovna lodí
Volejbalový kurt
Rybolov

Okolí

Klikov leží v Třeboňské pánvi, CHKO Třeboňsko, obklopen borovými lesy a řadou rybníků a průzračných pískovcových jezer. Poloha je ideální pro milovníky cykloturistiky, koupání, houbaření, rybolovu, i vodáky (možnost zapůjčení kánoí – sjezd Lužnice, např. Suchdol n.L. - Majdaléna). Klikov - toť obec s dlouholetou tradicí keramické výroby, z 12 dílen na Klikově a okolí, jsou nyní v provozu 3, které zachovávají původní způsob vypalování keramiky ohněm.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Klikov: kontakty

Telefon: 728 606 821
724 117296