Penzion Klikov, Suchdol nad Lužnicí

Husova 119, Suchdol nad Lužnicí, 37805

od 390 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Vítejte na našich stránkách, nabízíme celoroční ubytování ve zcela nově zrekonstruovaném objektu v obci Klikov č.p. 119, vzdálené 4 km od Suchdola nad Lužnicí a 19 km od Třeboně a 15 km od rakouských hranic. Obec Klikov je součástí územního celku Suchdol nad Lužnicí http://www.suchdol.cz/, v samotné obci je obchod, restaurace, pošta, fotbalové hřiště s tenisovým kurtem - možnost pronájmu.

Další informace

12 lůžek, tj.3 čtyřlůžkové pokoje (1 v přízemí, 2 v 1.patře). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC a sprchový kout) a televizi. V přízemí je společná společenská místnost s krbovými kamny a dostatečně vybavená kuchyň. Součástí objektu je rovněž zahrada, kterou Vám nabízíme k relaxaci. Na zahradě je pro Vás připraveno venkovní posezení s grilem, najdou zde rozptýlení i Vaše malé děti – houpačky. Penzion – KLIKOV – 119 – jsme původně chtěli nazvat „cyklo- penzionem“, neboť ten kdo nejede na Klikově na kole, jako by nebyl, po rovinaté až mírně zvlněné krajině najedete desítky kilometrů bez jakýchkoli obtíží.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 390 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.300 Kč
Domácí mazlíček 30 Kč

ceny sezóna: 390,- Kč osoba/noccena sezóna: 1.300,- Kč apartmán/noccena mimosezóna: 300,- Kč osoba/noccena mimosezóna: 1.000,- Kč apartmán/noc

Služby

Dětský koutek
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Sauna
Vstup domácích zvířat
Vířivka
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 12
Čtyřlůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí Rybolov
Tenisový kurt Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Klikov leží v Třeboňské pánvi, CHKO Třeboňsko, obklopen borovými lesy a řadou rybníků a průzračných pískovcových jezer. Poloha je ideální pro milovníky cykloturistiky, koupání, houbaření, rybolovu, i vodáky (možnost zapůjčení kánoí – sjezd Lužnice, např. Suchdol n.L. - Majdaléna). Klikov - toť obec s dlouholetou tradicí keramické výroby, z 12 dílen na Klikově a okolí, jsou nyní v provozu 3, které zachovávají původní způsob vypalování keramiky ohněm.

Penzion Klikov: kontakty

Telefon: 728 606 821
724 117296