! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Kochánov, Kolinec

Kolinec 71, Kolinec, 34142

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion se nachází v areálu rodinné farmy Kochánov, kde můžete při své návštěvě našeho penzionu tak trochu nahlédnout do stylu života lidí šetřící přírodu. Pro naše hosty je možnost ve volné chvíli rybaření v rybníčku a také projížďky na koni v krásné přírodě. U nás si budete připadat opravdu jak na venkově obklopeny přírodou a vším co k ní patří. Kochánov je jednou z tras Farmářské stezky po které se můžete vypravit na kolech.

Další informace

V srdci Šumavy, takřka na samotě v zapadlé vísce Kochánov, leží malá rodinná farma s penzionem, kde každým pohledem můžete pozorovat krásy této překrásné přírody. Z těchto míst se můžete vydávat na všechny světové strany nejen na pěší turistiku, ale také na kolech které se stávají stále více atraktivní pro letní turistiku.
Kapacita penzionu je až 40 lůžek, přičemž se jedná o 4 lůžkové, 3 lůžkové a 2 lůžkové, které jsou vybaveny sociálním zařízením, kuchyňkou a v neposlední řade i TV. K dispozici je také společenská místnost s barem, krbem a samozřejmě i TV. Kuchyňka je vybavena dvouvařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí a nádobím.

Služby

Parkoviště
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 40

Vybavení pokojů

Lednička
WC
TV
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Kochánov: kontakty

Telefon: +420 607 634 354
+420 376 391 124
+420 606 228 519

Mapa