Penzion Kormorán, Vranov nad Dyjí

Havlíčkovo nábřeží 410, Vranov nad Dyjí, 67103

od 450 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Centrum 600m
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Nabídka ubytování v penzionu s celkovou kapacitou 41 lůžek. Nabízíme dvou až čtyřlůžkové pokoje a pětilůžkový apartmán s možností přistýlek. Součástí všech pokojů je sociální zařízení. K dispozici je společenská místnost s televizí, parkoviště, úschovna jízdních kol a zahrada s dětským hřištěm.

Další informace

Penzion je situovaný ve Vranově nad Dyjí, uprostřed zeleně Národního parku na břehu řeky Dyje. Uzavřený areál obklopují velké travnaté plochy, vhodné pro aktivní/pasivní odpočinek, grilování nebo různé sportovní aktivity. Vybavení zahrnuje společenskou místnost s TV/SAT a společnou kuchyňkou. Nabízíme také snídaně a občerstvení. V areálu penzionu je velké parkoviště a možnost uskladnění a půjčení jízdních kol.

Ubytování je vhodné pro páry, rodiny i větší skupiny. Penzion má kapacitu 41 lůžek a nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích + v apartmánu s kapacitou 5 lůžek. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením.
Region Jižní Morava nabízí v našem blízkém okolí mnoho turistických lákadel jako Vranovská přehrada, pohraniční zámky (např. Vranovský zámek, Bítov, Hardegg, Uherčice...), Znojemskou vinařskou oblast nebo Národní park Podyjí.

Ceny

Snídaně 90 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 700 Kč
Dvoulůžkový pokoj 450 Kč
Apartmán 1.400 Kč
Třílůžkový pokoj 1.100 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč

Služby

Parkoviště
Zahrada
Společenské prostory
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohníště / gril
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 41
Kapacita restaurace 28
Čtyřlůžkové pokoje 1
Počet apartmánů 1
Dvoulůžkové pokoje 7
Třílůžkové pokoje 6

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě Bazén venkovní

Okolí

Penzion Kormorán nabízí mnoho možností aktivní dovolené. Vranov nad Dyjí se nachází v krásné přírodě Národního parku Podyjí a v jeho okolí je celá řada historických památek. Na své jsi tak zde příjdou vyznavači turistiky i cykloturistiky. Milovníci vodních sportů taky nepříjdou zkrátka, protože je to od nás na Vranovskou přehradu co by kamenem dohodil a kolem penzionu teče řeka Dyje. Nedaleko jsou také koupaliště ve Znojmě a Unanově. Penzion obklopují velké travnaté plochy, vhodné pro míčové hry, bedminton, frisbee a jiné druhy aktivního odpočinku. K dispozici je také velký zahradní gril

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Kormorán: kontakty

Mapa

Centrum 600m Autobus 600m Vlak 6km
Velká mapa