Předchozí
Další

Penzion Kormorán, Vranov nad Dyjí

Havlíčkovo nábřeží 410, Vranov nad Dyjí, 67103

od 800 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 600 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion se nachází v obci Vranov nad Dyjí, v intimním prostředí uzavřeného areálu na břehu řeky Dyje. Naše ubytovací zařízení se nachází stranou ruchu města a přehrady, ačkoliv je umístěno téměř v centrální části Vranova. Na své jsi tak zde příjdou zejména rodiny s dětma a všichni milovníci klidu a pohody.

Další informace

Penzion je situovaný ve Vranově nad Dyjí, uprostřed zeleně Národního parku na břehu řeky Dyje. Uzavřený areál obklopují velké travnaté plochy, vhodné pro aktivní/pasivní odpočinek, grilování nebo různé sportovní aktivity. Vybavení zahrnuje společenskou místnost s TV/SAT a společnou kuchyňkou. Nabízíme také snídaně a občerstvení. V areálu penzionu je velké parkoviště a možnost uskladnění a půjčení jízdních kol.

Ubytování je vhodné pro páry, rodiny i větší skupiny. Penzion má kapacitu 41 lůžek a nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích + v apartmánu s kapacitou 5 lůžek. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením.
Region Jižní Morava nabízí v našem blízkém okolí mnoho turistických lákadel jako Vranovská přehrada, pohraniční zámky (např. Vranovský zámek, Bítov, Hardegg, Uherčice...), Znojemskou vinařskou oblast nebo Národní park Podyjí.

Ceny

Apartmán 1.600 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.400 Kč
Snídaně 90 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Třílůžkový pokoj 1.100 Kč

Služby

Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Zahrada
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 41
Kapacita restaurace 28
Čtyřlůžkové pokoje 1
Počet apartmánů 1
Dvoulůžkové pokoje 7
Třílůžkové pokoje 6

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě

Okolí

Penzion Kormorán nabízí mnoho možností aktivní dovolené. Vranov nad Dyjí se nachází v krásné přírodě Národního parku Podyjí a v jeho okolí je celá řada historických památek. Na své jsi tak zde příjdou vyznavači turistiky i cykloturistiky. Milovníci vodních sportů taky nepříjdou zkrátka, protože je to od nás na Vranovskou přehradu co by kamenem dohodil a kolem penzionu teče řeka Dyje. Nedaleko jsou také koupaliště ve Znojmě a Unanově. Penzion obklopují velké travnaté plochy, vhodné pro míčové hry, bedminton, frisbee a jiné druhy aktivního odpočinku. K dispozici je také velký zahradní gril

Mapa

Centrum 600 m Autobus 600 m Vlak 6 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Kormorán: kontakty

Telefon: +420 774 515 296