Předchozí
Další

PENSION Krista, Kraslice

Dukelská 753/21, Kraslice, 35801

od 600 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Krista je umístěn přímo v centru města Kraslice. Město Kraslice se rozkládá na úpatí západočeské části Krušných hor v Kraslickém průsmyku. 

Další informace

Penzion Krista má pro své hosty připravené ubytování v celkové kapacitě 19 lůžek. Ty se rozkládají v jednolůžkovém, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Mezi vybavení všech pokojů patří vlastní koupelna s toaletou, televize se satelitním příjmem a internet. Děti jistě rády využijí dětský koutek, který je k dispozici v penzionu Krista v nekuřáckém salonku.

Penzion Krista má pro vozy hostů k dispozici vlastní parkoviště, které je uzamykatelné a pro bezpečnost se ve 22 hodin se zavírá. V celé budově je možné využít bezdrátový internet.  


Ceny

Jednolůžkový pokoj 600 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč
Třílůžkový pokoj 1.350 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Dětský koutek
Zahrada
Parkoviště
Společenské prostory
Venkovní ohníště / gril

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Restaurace

Restaurace penzionu Krista nabízí posezení až pro 100 hostů. V provozu je denně od 11 do 22 hodin. Příjemnou atmosféru navodí večerní posezení u krbu, nebo večeře v romantické zimní zahradě. Restaurace má k dispozici oddělený salonek, který je vhodný pro pořádání soukromých akcí, oslav, hostin, a jiných událostí. Penzion Krista nabízí možnost zprostředkování živé či reprodukované hudby.

Kuchyně penzionu Krista vás pohostí vynikající nabídkou mnoha druhů jídel. Ochutnat můžete srnčí, divočinu, hovězí, vepřové, drůbež, ryby, ale také bezmasá jídla. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, která se podává každé ráno v prostorách restaurace formou bufetu. V případě žádosti restaurace zajistí při pořádání akce raut. 

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

pro turistiku a zimní sporty. Pro milovníky zimních sportů je v blízkém okolí mnoho běžeckých tratí, které vás zavedou až na nejvyšší vrchol Krušných hor. Přímo ve městečku Kraslice jsou v provozu dvě lanové dráhy a na Bublavě se nacházejí sjezdové tratě se třemi vleky. Sjezdové tratě jsou uměle zasněžovány a jsou vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilejší lyžaře. 

V letních dnech je okolí místa penzionu Krista jako stvořené pro relaxaci a zároveň pokochání bohatou přírodou. Je zde mnoho značených turistických stezek. Nedaleko se nachází hraniční přechod Kraslice-Klingenthal.

PENSION Krista: kontakty