Předchozí
Další

PENSION Krista, Kraslice

Dukelská 753/21, Kraslice, 35801

od 600 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 100m
Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Pension Krista je umístěn přímo v centru města Kraslice. Město Kraslice se rozkládá na úpatí západočeské části Krušných hor v Kraslickém průsmyku. 

Další informace

Pension Krista má pro své hosty připravené ubytování v celkové kapacitě 23 lůžek. Ty se rozkládají v 1x jednolůžkovém, ve 3x dvoulůžkovém, 4x třílůžkovém a 1x čtyřlůžkovém pokoji. Mezi vybavení všech pokojů patří vlastní koupelna s toaletou, televize se satelitním příjmem a internet zdarma. Děti jistě rády využijí dětský koutek, který je k dispozici v pensionu Krista v nekuřáckém salonku.

Pension Krista má pro vozy hostů k dispozici vlastní parkoviště, které je uzamykatelné a pro bezpečnost se ve 22 hodin zavírá. V celé budově je možné využít bezdrátový internet zdarma.  


Ceny

Jednolůžkový pokoj 600 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.800 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Třílůžkový pokoj 1.350 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 23
Kapacita restaurace 100
Dvoulůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 4
Jednolůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Restaurace

Restaurace pensionu Krista nabízí posezení až pro 100 hostů. V provozu je denně od 11 do 21 hodin. Příjemnou atmosféru navodí večerní posezení u krbu nebo večeře v romantické zimní zahradě. Restaurace má k dispozici oddělený salonek, který je vhodný pro pořádání soukromých akcí, oslav, hostin, a jiných událostí. Pension Krista nabízí možnost zprostředkování živé či reprodukované hudby.

Kuchyně pensionu Krista vás pohostí vynikající nabídkou mnoha druhů jídel. Ochutnat můžete srnčí, divočinu, hovězí, vepřové, drůbež, ryby, ale také bezmasá jídla. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, která se podává každé ráno v prostorách restaurace formou bufetu. V případě žádosti restaurace zajistí při pořádání akce raut. 

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Pro turistiku a zimní sporty. Pro milovníky zimních sportů je v blízkém okolí mnoho běžeckých tratí, které vás zavedou až na nejvyšší vrchol Krušných hor. Přímo v městečku Kraslice jsou v provozu dvě lanové dráhy a na Bublavě se nacházejí sjezdové tratě se třemi vleky. Sjezdové tratě jsou uměle zasněžovány a jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší lyžaře. 

V letních dnech je okolí místa pensionu Krista jako stvořené pro relaxaci a zároveň pokochání bohatou přírodou. Je zde mnoho značených turistických stezek. Nedaleko se nachází hraniční přechod Kraslice-Klingenthal.

Mapa

Centrum 100m Autobus 200m Vlak 500m
Velká mapa

PENSION Krista: kontakty