Předchozí
Další

Penzion Kutna, Kutná Hora

Kutná Hora-Vnitřní Město, Kaňkovská 654, Kutná Hora, 28401

od 1.200 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 1km
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Stylový rodinný penzion Kutna nabízí domácí atmosféru i velmi kvalitní zázemí pro objevování krás středověké Kutné Hory a jejího okolí. Pobyt v penzionu Kutna je jako stvořený pro páry všech věkových kategorií, které nechtějí být nikým a ničím rušeny. Je to ideální místo pro svatební cestu nebo pro strávení romantického víkendu. Užijí si zde i rodiny s dětmi, pro které je připraven dvoupatrový apartmán s plně zařízenou kuchyní a oddělenými ložnicemi. V létě jistě oceníte kouzelnou zahrádku, kterou je možné využít pro rodinné oslavy, svatby nebo jen tak k posezení s přáteli. Penzion Kutna navštivte, pokud hledáte odpočinek se vším komfortem, ale i aktivně strávený čas poznáváním historické Kutné Hory a jejího okolí, ať už pěšky, autem či na kole.

Další informace

Ubytování

3x dvoulůžkový pokoj s koupelnou (2 osoby) 1x apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi, kuchyní, jídelnou a koupelnou (4 osoby)

Pokoje jsou vybaveny ručně dělaným nábytkem z dubového masivu, zdravotními matracemi, televizí, minilednicí a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem.

Apartmán nabízí moderně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací částí.

Parkování u penzionu je zajištěno.


Již při příjezdu do penzionu se nechte okouzlit výhledem na panorama Kutné Hory, v čele s chrámem sv. Barbory, Jezuitskou kolejí, kostelem sv. Jakuba či Voršilským klášterem. Zvláště nezapomenutelný je tento pohled po setmění, když jsou památky nasvícené. Odpočiňte si v tichých útulných pokojích, vychutnejte si bohatou snídani a vyrazte do křivolakých uliček tohoto historického města. 

Zaručujeme Vám, že se k nám budete rádi vracet.

Ceny

Snídaně 150 Kč
Přistýlka 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.200 Kč
Apartmán 2.400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.400 Kč
Cena za celý objekt 6.000 Kč

V období červenec až srpen je při pobytu alespoň na 2 noci poskytována sleva sleva 6% a při pobytu na 3 noci (a více) poskytována sleva 13%. Uvedené ceny jsou bez snídaně. Snídani lze přikoupit za 150 Kč/osobu/den.

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 10
Počet apartmánů 1
Čtyřlůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty Aerobic, cvičení
Bazén venkovní Bazén vnitřní
Bowling, kuželky Cyklostezky
Fitness, posilovna Golf
Horolezectví In-line bruslení
Jezdectví, koně Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard Létání
Půjčovna aut Půjčovna kol
Půjčovna skútrů Rybolov
Solárium Sportovní hala
Squash Střelnice
Tenisový kurt Volejbalový kurt

Okolí

Při toulkách Kutnou Horou objevíte mnoho kouzelných zákoutí, vyhlídek, kostelů, náměstíček, muzeí, galerií, historických domů a dobových obchůdků. Určitě si nenechte ujít návštěvu známých kutnohorských pamětihodností, za nimiž přijíždí každoročně lidé z celého světa. Mezi ně patří gotický chrám sv. Barbory, stříbrný důl Osel, arciděkanský Kostel sv. Jakuba, bývalá mincovna Vlašský dvůr, měšťanský Kamenný dům, monumentální Chrám Nanebevzetí pany Marie, sedlecká Kostnice a mnoho dalších. Navštívit můžete také Galerii středočeského kraje (GASK) v Jezuitské koleji nebo České muzeum stříbra, jehož součástí je možnost prohlídky středověkého dolu Osel. Pokud vás toulky městem unaví, můžete spočinout v některé z mnoha místních stylových hospůdek, restaurací, pizzerií, kaváren či cukráren.

Nevšední zážitky nabízejí kutnohorské vinné sklepy, wellness, bobová dráha, v létě aquapark či historická akce Královské stříbření Kutné Hory, která se koná v červnu. Sportovní vyžití nabízí několik fitcenter, lze si zahrát tenis, squash nebo bowling. Večer doporučujeme vyrazit na dobrou večeři do jedné z mnoha místních restaurací a stylových hospůdek, zajít na drink do baru, poslechnout si hudbu v klubu či si zatančit na diskotéce.

Rádi jezdíte na kole? Pak jistě využijete bohatou nabídku cyklostezek po Kutné Hoře i okolí. Dobrými tipy na výlety jsou empírový zámek Kačina a jeho rozsáhlý park, autentická středověká tvrz v Malešově, romantický zámek Žleby s chovem bílých jelenů, Muzeum lidových staveb v Kouřimi, ale také mnohé kostely, kapličky, rybníky, rozhledny a důlní stavby v okolí Kutné Hory. 

Mapa

Centrum 1km Autobus 300m Vlak 1.3km
Velká mapa

Penzion Kutna: kontakty

Telefon: 723 017 974