Předchozí
Další

Penzion Lenka, Josefův Důl

Dolní Maxov 2, Josefův Důl, 46844

od 660 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Provozujeme rodinný penzion v centru Jizerských hor u Ski areálu Bukovka a běžeckých tratí. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV-Sat. Možnost zapůjčení horských kol. 

Další informace

Náš rodinný penzion se nachází v Jizerských horách.. Konkrétněji v obci Josefův Důl / Dolní Maxov 708, přímo na vrstevnici u sjezdového areálu Bukovka., na který sjedete pohodlně od nás a zase se k nám dostanete na lyžích přímo ze sjezdovky, takže žádné nepříjemné šlapání s lyžemi na zádech. Jen si budete užívat. Samozřejmostí jsou také blízké lyžařské stopy po kterých se můžete vydat na trasy po Jizerských horách včetně jizerské magistrály. V letních měsících můžete vyrazit na výlety na kolech nebo vyzkoušet turistické trasy po našich krásných horách.

Náš penzion v Josefově Dole nabízí celkem 41 lůžek v samostatných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven TV se satelitem. Všem ubytovaným hostům je plně k dispozici kompletní vybavení penzionu jako jsou elektronické šipky, stolní fotbálek restaurace, bar a další.

Penzion je uzpůsoben jak pro ubytování párů nebo rodin s dětmi tak i pro velké skupiny jako jsou školy nebo školky, firemní akce a další.

Ceny

Cena za osobu 660 Kč
Domácí mazlíček 70 Kč

Včetně polopenze

Služby

Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 41
Pětilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 7

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Náš penzion je vybaven vlastní restaurací, která je k dispozici pouze našim hostům. Nabízíme možnost snídaní i polopenze. V případě větších akcí, pro Vás také můžeme připravit raut nebo firemní večírek a pro školy a školky jsme připraveni zajistit plnou penzi o pěti jídlech denně.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard

Okolí

Lyžařský areál Bukovka je v těsné blízkosti penzionu, až k němu sjedete pohodlně na lyžích, takže žádné nepohodlné šlapání s lyžemi na zádech. Můžete zde využít 3 lyžařské vleky s přepravní kapacitou 1800 osob za hodinu. Zmíněný areál Bukovka je vhodný jak pro začátečníky – malá poma, tak i pro náročné – kotva. Pro případ omezeného provozu nebo špatných lyžařských podmínek na Bukovce je zajištěna možnost využití sjezdovek ski areálu Lucifer.

Asi 5 km od penzionu se nachází lyžařský areál Špičák, kde si i ti nejnáročnější lyžaři přijdou na své. Přibližně 3 km od nás je dále lyžařský areál Severák.
Jizerské hory nabízí množství vyžití nejen pro turisty ale také pro milovníky cykloturistiky. Jizerské hory nabízí terén, který je vhodný také pro děti, můžete si tak užít nádherné výlete s celou rodinou.
Velká část tras Jizerské magistrály vede po upravených cestách, které jsou vhodné nejen pro pěší turistiku, ale i pro cyklistiku. V ostatních sezónách nabízíme půjčování kol a novinky – motorové koloběžky. Cyklostezky jsou zde vyhlášené, a proto se zde každoročně koná i ČT Author Cup, který se jezdí asi 300 metrů od našeho penzionu.  
Pro milovníky turistiky doporučíme vhodné výlety, ať už k překrásným vodopádům, nebo na přehradu, kde v okolí jezdí prázdninový vláček, kterým si pohodlně prohlédnete okolí.

Mapa

Autobus 500 m Vlak 900 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Lenka: kontakty

Telefon: +420 776 231 379