! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Lovecký zámeček, Olešnice v Orlických horách

Olešnice v Orlických horách 1, Olešnice v Orlických horách, 51783

od 320 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Lovecký zámeček se nachází na náměstí v maličké vesničce Olešnice v Orlických horách. Klidná a bezpečná lokalita horské vesničky s minimem turistů. Skvělé místo na cyklistiku – jezdí zde cyklobus, který vás vyveze až na hřebeny Orlických hor. V zimě udržované běžkařské tratě - jezdí skibus, který jezdí také až na hřebeny Orlických hor.

Další informace

Pokoje jsou vybaveny věšákem v předsíni, u postele noční stolek, a stolek s židličkami na sezení. Každý pokoj má své sociální zařízení.

Parkování před Penzionem na vyhrazených místech na náměstí. Příjezd značen od Dobrušky (16km), Nového Města nad Metují (16km) i Náchoda (14km) směr Olešnice v Orlických horách.

Na náměstí, přímo v areálu penzionu je restaurace Lovecký zámeček (možnost stravování z výběru denního menu za příplatek). Potraviny U Anděla, které jsou vzdáleny cca 30 m od objektu.

Ceny

Cena za osobu 320 Kč
Snídaně 80 Kč
Cena za postel 320 Kč
Dvoulůžkový pokoj 320 Kč

Od 5-ti nocí je cena za osobu 300 Kč.

Služby

Nekuřácké pokoje
Restaurace
Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Zámky – Náchod (20 km), Nové Město nad Metují (16km), Opočno (20 km), Ratibořice, Babiččino údolí (35 km), Rychnov nad Kněžnou (30 km), Častalovice (30 km). Zřícenina hradu Frimburg z 13.století na Novém Hrádku (5km).

Mapa

Autobus 50 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Lovecký zámeček: kontakty