! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Luna, Zlín

třída 3. května 1046, Zlín, 7630

od 590 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Poskytujeme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových nekuřáckých pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je WiFi připojení a společenská místnost. V areálu je terasa s posezením.

Další informace

Penzion je situován na hlavním tahu Zlín - Otrokovice a je vzdálen minutku chůze od zastávky městské hromadné dopravy (trolejbusy, autobusy - zastávka Malenovice sídliště, nebo Malenovice "U Mlýna") a 4 minuty od vlakové zastávky (Malenovice "U Mlýna"). Pro svou výbornou dostupnost a klidné prostředí (za protihlukovou bariérou od hlavní silnice) je velmi oblíben obchodními cestujícími, studenty, ale i rodinami s dětmi. V blízkosti penzionu se náchází nákupní střediska: Centro Zlín, Tesco, Baumax, Makro (cca 2-3 km) a také všechny potřebné služby. Nedílnou součástí je i nehlídané parkoviště přímo před penzionem.

Poskytujeme ubytování v jenolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké a kouření je povoleno jen na terase.
Pokoje jsou po celkové rekonstrukci, jsou nově vybaveny, mají vlastní připojení na vysokorychlostní internet, pracovní stůl a hlavně vlastní koupelnu s toaletou a sprchou. Jeden dvoulůžkový pokoj je vybaven nadstandardně rohovou vanou i sprchou. Třílůžkový pokoj má navíc vlastní plně vybavenou prostornou kuchyni.
V penzionu si můžete objednat teplé snídaně z domácí kuchyně, připravované výhradně z kvalitních surovin a ne polotovarů! Flexibilitu nabízíme i v podobě Vámi voleného času snídaně, což Vám umožní naplánovat si začátek úspěšného dne podle potřeby. Dále je nabízen celodenní doplňkový prodej občerstvení, teplých a studených nápojů dle aktuální nabídky.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 790 Kč
Snídaně 90 Kč
Jednolůžkový pokoj 590 Kč
Třílůžkový pokoj 1.080 Kč
Přistýlka 250 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Terasa
Parkoviště
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Luna: kontakty

Telefon: +420 777 815 375

Mapa