Předchozí
Další

Penzion M - Vranovská přehrada, Vranov nad Dyjí

Pláž Vranovské přehrady, Vranov nad Dyjí, 67102

od 290 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion M na Vranovské přehradě poskytuje nejen komfortní ubytování a speciality našeho šéfkuchaře, ale také ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, sportovní aktivity či relaxaci.

Další informace

Ubytujte se s Vašimi dětmi v našem vranovském Penzionu M. Penzion M je ideálním místem pro ubytování s dětmi, i s těmi nejmenšími.

Nekuřácké prostředí, pokoje i restaurace přizpůsobené pro děti, prostor s dětským hřištěm a koutkem, Vám umožní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí s možností sportovního vyžití a nezpočetného množství výletů.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 290 Kč
Polopenze 180 Kč
Dvoulůžkový pokoj 290 Kč
Snídaně 100 Kč
Plná penze 240 Kč
Třílůžkový pokoj 290 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště uzavřené
Dětský koutek
Restaurace
Konferenční možnosti
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Balkón
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Restaurace

Součástí našeho rekreačního areálu na Vranovské přehradě je restaurace /pro cca 90 hostů/s venkovní terasou /pro cca 100 hostů/ a vinárna Skleník, kde nabízíme pořádání společenských a firemních akcí, rauty, narozeninové oslavy,degustace vína, snídaně, polopenze, plné penze. Na přání opékaní selete, ovarová kolena,grilované speciality,živá hudba. 

Můžete se těšit na živou hudbu, která bude 2x do týdne.

Polední menu nabízíme v ceně cca 60 Kč. Hotová jídla, minutky, vše v restauraci Skleník v příjemném prostředí s výhledem na Vranovskou pláž.

Firemní akce

Ubytování na Vaše firemní akce, teambuldingy, skupinové pobyty družstev, škol, seniorské setkání, vám nabízí penzion M na Vranovské pláži. K dispozici je velký sál a vinárna v restauraci.

Vaše firemní akce získají nový rozměr v komfortním penzionu M. Součástí penzionu je i restaurace. Nabízíme Vám kvalitní servis pro zaměstnance a účastníky vaší akce.

 

Plánujete svatbu, oslavu narozenin, promoci nebo jinou společenskou akci? Náš penzion a restaurace vám nabízí nejen vynikající jídlo a ubytování, ale také řadu doprovodných služeb.

Zajistíme pro vás vše – ubytování, hostinu, hudbu i program. Pro vaši oslavu vám můžeme zajistit salonek a vinárnu v restauraci. venkovní terasy s nádherným výhledem na Vranovskou přehradu. Samozřejmostí je neplacené parkoviště, dětský koutek a další služby.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Rybolov
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion M - Vranovská přehrada: kontakty

Telefon: +420 515 296 204
+420 731 466 739
WWW: www.penzion-m.cz

Mapa