! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Majorka, Slatinice

Slatinice 20, Slatinice, 78342

od 800 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Majorka, architektonický klenot v srdci Hané nabízí romantické ubytování, jaké široko daleko nenajdete. Nově a stylově zrekonstruovaný objekt z přelomu 19. a 20. století se nachází v lázeňské obci Slatinice, asi 15 km jihozápadně od města Olomouc.

Další informace

Současnost

Dnes je z bývalého statku stylový penzion, který svým návštěvníkům nabízí ubytování v šestnácti pokojích s předsíní, ložnicí a vlastním sociálním zařízením /sprcha, toaleta, umyvadlo/ a po dohodě s možností přistýlky v každém pokoji . K vybavení každého pokoje patří i LCD TV, možnost připojení k internetu, telefon a lednička. Ke každému pokoji je rezervováno jedno parkovací stání uvnitř objektu penzionu. Pro náročné klienty je připraveno VIP apartmá Pekárna, vybavené stylovým nábytkem a americkými kamny, umístěné v samostatně stojícím objektu uvnitř vnitrobloku a disponující samostatným vchodem.
Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah.

Ceny

Apartmán 1.510 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Přistýlka 300 Kč

Snídaně v ceně


ceny nezahrnují lázeňský poplatek a poplatek z ubytovací kapacity

Služby

Bazén
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Bezbariérový přístup
Masáže
Restaurace
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Sauna

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 14
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Lednička
TV
WC

Restaurace

Stravování

Při pobytu v Penzionu Majorka nabízíme k výběru stravování v rozsahu polopenze nebo plné penze. Snídaně je podávána od 7,30 do 9,30 hodin formou bufetu přímo v Penzionu Majorka ve stylové společenské místnosti, opticky dělené na dvě části. Jedna slouží jako jídelna, kde se podávají snídaně formou švédských stolů, druhá pak pro příjemné posezení u stylových kamen. Oběd a večeře /výběr ze 2 menu/ se podávají v lázeňské restauraci areálu Lázní Slatinice. K jídlu je vždy podávána šťáva nebo vlažný čaj.
 

Kongresové možnosti

Data projektor
TV přijímač
Plátno
Připojení k internetu

Firemní akce

Pořádání společenských akcí

Vnitřní prostory Pekárny a rozlehlá dvorana s venkovním posezením jsou romantickým místem k uspořádání vaší oslavy nebo svatby. Nyní je k dispozici i bílý party stan o velikosti 6x12 m s odnímatelnými bočnicemi pro venkovní hostiny či oslavy.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Tenisový kurt
Volejbalový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Majorka: kontakty

Telefon: +420 581 571 000

Mapa

Autobus 100 m Vlak 300 m