Předchozí
Další

Penzion Majorka, Slatinice

Slatinice 20, Slatinice, 78342

od 800 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Majorka, architektonický klenot v srdci Hané nabízí romantické ubytování, jaké široko daleko nenajdete. Nově a stylově zrekonstruovaný objekt z přelomu 19. a 20. století se nachází v lázeňské obci Slatinice, asi 15 km jihozápadně od města Olomouc.

Další informace

Současnost

Dnes je z bývalého statku stylový penzion, který svým návštěvníkům nabízí ubytování v šestnácti pokojích s předsíní, ložnicí a vlastním sociálním zařízením /sprcha, toaleta, umyvadlo/ a po dohodě s možností přistýlky v každém pokoji . K vybavení každého pokoje patří i LCD TV, možnost připojení k internetu, telefon a lednička. Ke každému pokoji je rezervováno jedno parkovací stání uvnitř objektu penzionu. Pro náročné klienty je připraveno VIP apartmá Pekárna, vybavené stylovým nábytkem a americkými kamny, umístěné v samostatně stojícím objektu uvnitř vnitrobloku a disponující samostatným vchodem.
Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah.

Ceny

Apartmán 1.510 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Přistýlka 300 Kč

Snídaně v ceně


ceny nezahrnují lázeňský poplatek a poplatek z ubytovací kapacity

Služby

Bazén
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Bezbariérový přístup
Masáže
Restaurace
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Sauna

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 14
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Lednička
TV
WC

Restaurace

Stravování

Při pobytu v Penzionu Majorka nabízíme k výběru stravování v rozsahu polopenze nebo plné penze. Snídaně je podávána od 7,30 do 9,30 hodin formou bufetu přímo v Penzionu Majorka ve stylové společenské místnosti, opticky dělené na dvě části. Jedna slouží jako jídelna, kde se podávají snídaně formou švédských stolů, druhá pak pro příjemné posezení u stylových kamen. Oběd a večeře /výběr ze 2 menu/ se podávají v lázeňské restauraci areálu Lázní Slatinice. K jídlu je vždy podávána šťáva nebo vlažný čaj.
 

Kongresové možnosti

Data projektor
TV přijímač
Plátno
Připojení k internetu

Firemní akce

Pořádání společenských akcí

Vnitřní prostory Pekárny a rozlehlá dvorana s venkovním posezením jsou romantickým místem k uspořádání vaší oslavy nebo svatby. Nyní je k dispozici i bílý party stan o velikosti 6x12 m s odnímatelnými bočnicemi pro venkovní hostiny či oslavy.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Tenisový kurt
Volejbalový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Majorka: kontakty

Telefon: +420 734 437 728
WWW: www.lazneslatinice.cz/
Sítě: Facebook

Mapa

Autobus 100 m Vlak 300 m