Penzion Mariana, Rudná pod Pradědem

Nová Rudná, Nová Rudná, Rudná pod Pradědem, 79331

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Náš rodinný pension Mariana se nachází v pohoří Jeseníky, v horách s nejčistším ovzduším v České republice, v klidném místě na okraji obce Rudná pod Pradědem.

Další informace

Pension Mariana je také ideálním pro odpočinek s možností bohatého sportovního vyžití po celý rok. V oploceném areálu se nachází rozsáhlý sportovní areál s fotbalovým hřištěm a bazénem s nočním osvětlením. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště s houpačkami, kolotočem, prolézačkami a pískovištěm.

Hlavní budova 
V hlavní budově se nachází:

  • 5 dvoulůžkových pokojů
  • 1 apartmá

Kapacita ubytování je 12 pevných lůžek a 12 možných přistýlek. 
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. 

Dřevěné chatky 
V areálu pensionu se nachází 8 jednopatrových chatek, každá se 4 pevnými lůžky a možností 2 přistýlek. 
Chatky jsou vybaveny společenskou místností s rozkládací válendou, dále pak kuchyňkou s ledničkou a vařičem, a vlastním sociálním zařízením. V 1. patře se nachází ložnice pro 4 osoby. Chatky jsou samostatně vytápěny.

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Sauna
Vířivka
Restaurace
Wellness služby

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Stravování 
Stravování je možné v restauraci pensionu , která nabízí široký výběr jídel a nápojů. Je možné si objednat polopenzi nebo plnoupenzi. 
V chatkách je též možná příprava vlastních jídel.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Běžkařské stopy
Cyklostezky Lyže, snowboard

Okolí

 

Lyžování Jeseníky - ve vzdálenosti necelých 2 km od ubytování se nachází lyžařský areál Karlov, provozující přibližně 15 vleků pro sjezdové lyžování (přeprava je možná autobusem - autobusová zastávka se nachází také přímo u ubytování pensionu Mariana, cesta autobusem do lyžařského areálu trvá necelých 10 minut).

Mimo zimní období je poloha pensionu ideálním výchozím bodem pro turistické výlety pěšky i na kolech. V blízkosti se nachází spousta cyklostezek i bohatá škála značených turistických tras.

Můžete si také jen užívat čerstvého vzduchu, domácí kuchyně a krásného výhledu. Jeseníky jsou druhé nejvyšší pohoří v ČR. Na území Hrubého Jeseníku byla vyhlášena chráněná krajinná oblast Jeseníky. Ubytování Jeseníky - rádi Vás přivítáme a přejeme příjemně strávený pobyt.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Mariana: kontakty

Telefon: 554 777 001
554 714 825
Mobil: 605 213 568
Fax: 554 777 001