Předchozí
Další

Penzion Menšík, Kroměříž

Velké náměstí 107, Kroměříž, 76701

od 750 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování - NE
Centrum 260 m
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Menšík se nachází v příjemném prostředí historického centra města Kroměříže a nabízí celoroční ubytování. Město Kroměříž leží v turistické oblasti Slovácka a Zlínska, a zve k navštěvě malebného kraje plného slunce, cyklotras, vína a slivovice, kde jsou dosud udržovány lidové tradice.

Další informace

Náš penzion v Kroměříži se nachází v příjemném prostředí a hlavně v srdci historického centra města Kroměříže. Nabízíme celoroční ubytování s výhledem na překrásný Arcibiskupský zámek. V našem penzionu je kapacita 8 dvoulůžkových pokojů s WC, koupelnou, TV, satelitem a připojením k internetu. Dva pokoje s možností přistýlky. Penzion je po kompletní, moderní rekonstrukci. Ubytování je vhodné i pro cyklisty a turisty, kteří chtějí poznávat krásy města.

Ceny

Domácí mazlíček 100 Kč
Snídaně 120 Kč
Dvoulůžkový pokoj 890 Kč
Třílůžkový pokoj 1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj 750 Kč

CENÍK LISTOPAD-BŘEZEN

Služby

Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 6
Třílůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Okolí

Město historických památek, škol, umění a kultury je nazýváno "Hanáckými Aténami". Je vyhledáváno návštěvníky zejména pro bohatství památek. Kroměříž byla vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO. Město je dějištěm každoročních hudebních festivalů, výstav, odborných konferencí, sympozií a kongresů. Na tradice kroměřížského školství navazují všeobecné, odborné, pedagogické a umělecké školy.

Mapa

Centrum 260 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Menšík: kontakty

Telefon: 573 330 601
Mobil: 602 569 863